1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer

1+1: зараз з тобою

На сайті 38 гостей та відсутні користувачі

Гурт "Кана"

М у з и ч н и й   г у р т   " К А Н А "

KanaГурт „КАНА” – це християнська музична група. Утворилася на початку серпня 2005р. хоча, значна частина музикантів гурту грає разом з вересня 2004 р. Назву „КАНА” запропонував бр.Григорій, який є духовним наставником цього колективу. (Кана Галилейська, це місце де Ісус зробив перше чудо, зробив це на прохання Своєї Матері. Тому, назва у своєму змісті, несе образ особливого заступництва Марії.)

 

 Гурт розпочав свою діяльність з запису пісні для польського журналу „RUAH”. Пісня носить назву „Християнська гуцулка” бо за основу був взятий народний мотив. Запис пісні група здійснювала разом зі своїми друзями (Скиба Олена, Гнатишин Петро, Капура Яна) на „Сlara studio”. Монтаж та міксування здійснював Петро Чернь.

„КАНА” співпрацює з гуртом „Ноєв ковчег” (Україна) у якості музичного супроводу. У вересні група мала кілька концертів. Це концерт у Одесі, який був присвячений „Першому дієцезіальному з`їзду молоді”, також концерти спільно з гуртом „Jashko ta Bartek” (Польша) у Київі та Дніпродзержинську.

              

Запрошуємо відвідати сайт музичного гурту "КАНА" www.kana.com.ua.

Францисканська молодіжна формація "ТАУ"

mf tau

Францисканська Молодь Тау є католицькою спільнотою молодих людей, які почуваються покликаними Святим Духом, щоб у спільноті досвідчити християнського життя у світлі послання св. Франциска з Асижу.

Вона належить до душпастирства Віце-Провінції Братів Менших Капуцинів ім. Отця Піо, тому теж знаходиться під юридично-духовною опікою Віце-Провінціального Міністра цього ж ордену.

Формація ФМ Тау народилася в Польщі, тому вона відбувається на основі Статуту, затвердженого 9 лютого 2006 року Провінціальним Міністром Краківської Провінції Братів Менших Капуцинів. Цей Статут представляє прагнення і цінності, які надихають спільноту Францисканської Молоді Тау, а також висвітлює її місію і організаційну структуру. Статут окреслює програму дій спільноти і головні цілі формації в християнсько-францискансько-капуцинському дусі на дорозі поглиблення християнської ініціації в Католицькій Церкві.

В часі формації молодь розпізнає своє покликання в Церкві, а потім продовжує францисканську дорогу навернення як у світі, так і в різних релігійних спільнотах, з особливою вразливістю на ті, які реалізують харизму святих Франциска і Клари з Асижу.

Відвідайте офіційний сайт

Біблійне Коло

bible

Діти нашої парафії

dity 

Розклад зустрічей для дітей у нашій парафії

 

                             катехези

 

Безпосереднє приготування до Святого Причастя

субота 10.00. – 12.00.

IIII клас субота 12.00. – 13.00.

IVVI клас субота 14.00. – 15.00.

VIIVIII клас субота 15.00. – 16.00.

IXXII клас субота 17.00. – 18.00.

(підготовка до миропомазання)

Дошкільнята неділя 12.00.

  

 

ІНТЕГРАЦІЙНІ ЗУСТРІЧІ

Смайлики (вік 7 – 11 років) неділя 12.00.

Сини Ізраїля (вік 12 – 14 років) неділя 12.00.

Єрихон (вік 14 – 17 років) по домовленості учасників

 

 

 

ДИТЯЧИЙ ХОР

Зустрічаємось щонеділі о 10.00. в музичній кімнаті.

Наш хор не має вікових обмежень та запрошує всіх, хто хотів би співати.

Творча мануальна група «ВМІЛІ РУЧЕНЯТКА» щосуботи о 13.00.

 

 

ПЕРІОДИЧНІ ЗУСТРІЧІ

під час канікул та свят уважно слідкуйте за інформацією на парафіяльній сторінці та слухайте уважно оголошення настоятеля!

  

 

 

 

 

 

 

 

  

Трошки інформації про дитячі зустрічі:

Катехеза – це урок, під час якого ми пізнаємо Бога і людину у світлі Біблії та науки Церкви. На катехезу запрошені діти з 3 років до 16, по домовленості можна довше J. Зайняття включають підготовку до Таїнств (Сповідь, Причастя та Конфірмація), яка триває два роки. Шановні батьки, це ви є першими відповідальними за релігійне виховання дітей.

 

ІНТЕГРАЦІЙНІ ЗУСТРІЧІ 

Творець мріє про спільноту зі своїм творінням. Господь хоче говорити з нами! Кожен хто має очі може бачити, а той, хто має вуха – чує. Але кожен, слухаючи один голос, може почути щось інше, дивлячись на спільний предмет, може бачити його інакше. Інтеграційні групи з дивними на перший погляд назвами є можливістю для кожної дитини самовиразитись, пізнати нових друзів та довідатись чогось новенького в дуже оригінальний спосіб. А насамперед – це можливість почути те, що Бог Отець хоче сказати саме мені!

«СМАЙЛИКИ» - це вік, коли дитина пізнає себе, інших, створює поняття «спільнота». Ми вчимося у цій спільнотці радісної віри та пізнаємо способи втілити її у наше власне життя. А найкращім нашим знаряддям є……..посмішка!

Смайлики (вік 7 – 11 років) зустріч у неділю 12.00.

«СИНИ ІЗРАЇЛЯ» - це ті вибрані, хто шукає свою Обіцяну Землю! На цих зустрічах підлітки вчаться мистецтву спілкування, пізнають багато нового, можуть задати питання та поділитися тим, що переживають.

Сини Ізраїля (вік 12 – 14 років) зустріч щонеділі о 12.00.

«ЄРИХОН» - це ті, хто вже пережив перший бунт та вчиться жити у мирі з оточенням. На основі Святого Письма та у світлі навчання Церкви юнаки та дівчата по новому відкривають самих себе, свої дари та своє місце у Церкві та суспільстві. Тут народжуються перші служіння.

Єрихон (вік 14 – 17 років) по домовленості учасників

 

 Що таке творча мануальна група «ВМІЛІ РУЧЕНЯТКА»???

Чи ви знаєте, що ви особливі й створені на подобу Бога Творця? Дуже добре, знання – це сила. Ось тільки ваша дитина не живе в світі знань! Вона до певного часу живе в Божому вимірі, там немає поняття час та знання. Дитина живе тут, зараз, а поняття «знання» замінено на вміння.

Мануальні навички (робота руками) відносяться до одного з шести чудес мозку. Нервові центри, керуючі руками, знаходяться в передній половині мозку, яка відповідає за рухову активність людини (прямоходіння, мова, мануальні навички). Права рука пов'язана з лівою півкулею,де скронева і лобова частки відповідають за мовута письмо. Розвиток руки (кисті, пальців, лучезапястного суглоба) пов'язано прямо з розвитком мови - найважливішим показником рівня інтелектуального розвитку дитини.

Ці зайняття допомагають маленьким митцям повірити у власні сили, розвинути різноманітні навички, навчитися використовувати уяву та вільно спілкуватися на різні теми. Основна вікова група – дошкільники та молодший шкільний вік. Але ми до спільноти «ВМІЛИХ РУЧЕНЯТ» запрошуємо всіх, не залежно від віку. Наші праці можна буде побачити під час традиційних добровільних ярмарків.

Творча мануальна група «ВМІЛІ РУЧЕНЯТКА» що суботи о13.00.

 На всі зустрічі без винятку запрошуємо всіх, хто зацікавився. А хто не знає з чого і коли розпочати, то пропонуємо завітати до нашої парафії у неділю на 11.00. Тоді ми разом зможемо почути Слово Боже та прийняти Причастя під час дитячої Євхаристії.

 

   Брати Менші Капуцини та Сестри Назаретянки

Місія Святої Терези

kalkutka