1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer

1+1: зараз з тобою

На сайті 19 гостей та відсутні користувачі

 imgonline com ua Resize WE3wuaIAWeHMM 

Київ – Львів 25.07.2018

Його Святість Франциск, Папа Римський

Його Еміненція Кардинал Луїс Франсіско Ладарія Феррер Префект Конгрегації доктрини віри

Його Еміненція Кардинал Кевін Йосеф Фарелль Префект Дикастерії до справ мирян, родини і життя

Великих діл Бога не забуваймо (пор. Пс 78)

Ваша Святосте! Еміненції! Прагнемо виразити нашу велику радість і вдячністю Богу за той неймовірний дар для Церкви, яким було оголошення енцикліки Папи Павла VI Humanae Vitae. З того часу минуло 50 років, а зміст цього документу й надалі додає відваги жити євангелічним радикалізмом, розвиваючи поставу цілковитої довіри Богу. Хочеться вигукнути разом з Апостолом Петром: ми всі цьому свідки (Діяння 2, 32). Свідки того, що ця пророча, сповнена міці Духа наука Папи Павла VI врятувала багато родин і подружь, а тисячі християн народилися, тому що їхні батьки відважно відповіли на заклик Церкви і відкрилися на життя. Свідками цього є багато родин в Україні, які, як і в час жахливих переслідувань Церкви, так і сьогодні, в добу економічної кризи, залишаються вірними Христу, стаючи свідками Євангелії Життя. З нагоди 40 ювілею оголошення енцикліки Папа Бенедикт XVI у своїй промові згадав, що Humanae Vitae швидко стала знаком протиріччя (Лк 2, 34), однак по стількох роках не лише не втратила своєї актуальності, але і відкрила далекоглядність Церкви. В період, коли святкуємо 50 річницю цього дару для Церкви, ситуація не тільки змінилася, але і в якійсь мірі погіршилася. Віримо, що і надалі – за словами улюбленого Папи-емерита – Humanae Vitae буде значним жестом відваги і нагадуванням цілісності доктрини і Традиції Церкви для усіх вірних. Сповнені духом вдячності Богу за Його дари в цю нелегку епоху відчайдушної конфронтації з «цивілізацією смерті» та ментальністю цього світу, прагнемо запевнити Вас про нашу молитву. Просимо Всемогутнього Бога, щоб наділив Вас і Ваше служіння потрібною силою духа та істинною Божою Мудрістю! Наш лист завершуємо словами нашого Господа: «Відваги! Я бо подолав світ.» (Йн 16, 33). Заохочуємо підписати Лист вдячності за цей неймовірний дар для Церкви!

Щоби підписати тисність СЮДИ http://credo.pro/2018/07/214805

Єпископ Радослав Змітрович, Голова Комісії у справах душпастирства родин при Конференції єпископату Римсько-католицької Церкви в Україні.

Єпископ Ян Нємєц, заступник Голови Комісії.

о. Роман Лаба, д-р біблійного богослов’я, директор всеукраїнського бюро у справах душпастирства родин.

о. Яцек Коцур, член Комісії у справах душпастирства родин при Конференції єпископату Римсько-католицької Церкви в Україні.

с. Доріс Гаврийолек, член Комісії у справах душпастирства родин при Конференції єпископату Римсько-католицької Церкви в Україні.

Андрій Мединський, член Комісії у справах душпастирства родин при Конференції єпископату Римсько-католицької Церкви в Україні, батько 7 дітей.

Ольга Мединська, член Комісії у справах душпастирства родин при Конференції єпископату Римсько-католицької Церкви в Україні, матір 7 дітей.

Тереза Андрущишина, д – р педагогіки, викладач Інституту Теологічних Наук (філія Люблінського Католицького Університету), член Комісії у справах душпастирства родин при Конференції єпископату Римсько-католицької Церкви в Україні.

Вікторія Зіґерт, секретар Комісії у справах душпастирства родин при Конференції єпископату Римсько-католицької Церкви в Україні. Родина

Коментарі:

ЕКСТРЕМАЛЬНА ХРЕСНА ДОРОГА
Екстремальна Хресна Дорога, довжиною у 43 кілометри, пройде 12 квітня. Початок о 20.00
07-04-2019
- by Maria-Sara
Read more
140
0