1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer

1+1: зараз з тобою

На сайті 16 гостей та відсутні користувачі

Оголошення

1891141 583361731757524 1421290954 n

  

ПАРАФІЯЛЬНІ ОГОЛОШЕННЯ

I НЕДІЛЯ ВЕЛИКОГО ПОСТУ

18.02.2018

1. Минулого четверга до нашої братерської спільноти приєднався брат Славомир Плоньскі, якого щиро вітаємо в нашому монастирі та нашій парафії та доручаємо нашого брата вашим молитвам! Брат Славомир приїхав до нас з Вінниці, а на його місце у Вінниці з Польщі має повернутись брат Григорій Романовіч.

2. Щиро вітаємо серед нас брата Сергія Кіппу зі Старкостянтинова! Він веде наші цьогорічні великопісні реколекції. Дякуємо за вже виголошене слово та пригадуємо Вам, що реколекції триватимуть до вівторка (20-го лютого). Щиро запрошуємо на Євхаристії в цих днях з реколекційним, великопісним проголошенням Божого слова! Брат Сергій також вчитиме нас молитви серця. Зустрічі відбудуться сьогодні о 15.45 та в понеділок і у вівторок після кожної Служби Божої.

3. В період Великого Посту щоп’ятниці у нашому храмі відбуватимуться Хресні Дороги. Для дітей о 17:30, для дорослих після Служби Божої, ка розпочинається о 18.30. Натомість Гіркі Жалі щонеділі о 8:30. Пригадуємо, що за участь у Хресній Дорозі протягом Великого Посту можна отримати повний відпуст за звичайних умов.

4. Всіх хто хоче прославляти Бога співом запрошуємо до участі в нашому парафіяльному хорі. Зустріч хору у вівторок після вечірньої Служби.

5. У четвер молимося перед Пресвятими Дарами про покликання до священства та про мир в нашої країні. Молитва починається о 17.00. О 18.10 спільна молитва Вечірньою.

6. Ми розпочали приготування до Таїнства Миропомазання. Запрошуємо молодь від тринадцятого року життя та старших! Зустрічі відбуваються в неділю в неділю після Служби Божої об 11.00.

7, Дякуємо братам і сестрам зі спільноти Віднови у Святому Дусі група Анни Василевич за приготування храму до сьогоднішнього святкування Господнього Дня та просимо про дане служіння на наступну неділю спільноту Віднови у Святому Дусі група «Доросла Альфа».

8. На цьому тижні згадуємо:

у четвер (22-го лютого) - Свято Престолу св. Апостола Петра

Григорій Романович OFMCap, Настоятель Парафії

Оголошення !!!

 

  

 ПАРАФІЯЛЬНІ ОГОЛОШЕННЯ

  

 ХХIІI Звичайна Неділя


07.09.2014

 
  1. Кожний з нас знає у якій ситуації знаходиться наша Держава. Пригадуємо, що у нашому храмі щоденно відбувається молитва на розарії у намірі миру на Україні.

2. Сьогодні перша неділя місяця. Збираємо пожертвування на закінчення будівництва верхнього храму та молимось за наших добродіїв.

3. На цьому тижні згадуємо:
- у понеділок – свято Народження Песвятої Діви Марії
- у суботу – спомин Яна Злотоустого, єпископа і доктора Церкви
- у неділю – воздвиженя Хреста Господнього

4. Просимо батьків ознайомитися з розкладом катехез для дітей, що знаходиться на дошці оголошень. Зазначаємо, що у розкладі катехез є внесені суттєві зміни.

5. Просимо також ознайомитися зі списком дітей, які у цьому році розпочнуть безпосереднє приготування до І Святого Причастя.

6. Пригадуємо про першорядну відповідальність батьків перед Богом за релігійне виховання своїх дітей, тому саме батьки є покликані Богом подбати про присутність своїх дітей на катехезі.

7. Через тиждень, як в кожну другу неділю місяця у нашій парафії, після кожної Євхаристії відбуватиметься благословення вагітних жінок.

8. Передшлюбні оголошення на дошці оголошень.

9. Початок нового навчального року в біблійній школі «Берешит» - «На початку», відбудеться 13 вересня. Біблійна Школа допоможе: зустрітися з Богом у Його Слові, бачити своє життя в світлі Божого Слова, ознайомитися з Біблійною символікою, відкрити для себе скарбницю Отців Церкви і документів Учительського Уряду Церкви. Заняття відбуваються в Броварах в парафії «ПДМ Неустанної Допомоги».

10. В нашому храмі 14-15 вересня відбудеться Всеукраїнський з'їзд чоловіків. Тема з'їзду «Учнівство» Головний проповідник Дональд Тарбіт. Початок 14 вересня о 10 годині. Запрошуємо всіх чоловіків на цей з'їзд. Більше інформації на дошці оголошень.

11. Починається новий євангелізаційний курс «Альфа». Перша зустріч 30 вересня. Це добра нагода запросити своїх родичів, друзів, співробітників на зустріч з Богом. Просимо про молитву за кожного, кого ви запросите на ці зустрічі. Прийдіть з ними на декілька перші з них. Дозвольте їм пізнати Божу Любов.

12. Дякуємо братам й сестрам зі спільноти «Домашньої Церкви» за приготування храму до сьогоднішнього святкування неділі та просимо братів й сестер зі спільноти «Віднови» група Анни Соєцкої про дане служіння на наступну неділю.

13. За пів години після завершення вечірньої Євхаристії усіх запрошуємо до участі у молитві прославлення.

   Блажей Суска OFMCap, настоятель парафії