1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer

1+1: зараз з тобою

На сайті 92 гостей та відсутні користувачі

Оголошення

ПАРАФІЯЛЬНІ ОГОЛОШЕННЯ

               ХX НеділяЗвичайна  Kippa

             19.08.2018

1. В кожен четвер о 17.00 год. запрошуємо Вас        на адорацію Пресвятих Дарів та Вечірню в намірах    про покликання до священства і богопосвяченого життя, а особливо про мир в Україні і в світі.

2. Сердечно дякуємо за всі речі зібрані для Сходу.  У зв’язку з тим, що вже накопичилась велика кількість цих речей, збірка їх припиняється до певного часу.

3. Дякуємо спільноті Францисканського Ордену Світських за приготування храму до святкування неділі та просимо братів і сестер зі спільноти Віднови в Святому Дусі (група Юлії Єфімової) про дане служіння на наступну неділю.

На цьому тижні:

  В понеділок – спомин св. Бернарда, абата і Вчителя Церкви;

  - У вівторок – спомин св. Пія Х, Папи;

  - В середу – спомин Пресвятої Діви Марії Цариці;

  - В четверг –23-е число місяця - молимося за заступництвом св. Отця Піо. О 18.00 відбудеться молебень в намірах вірних за заступництвом святого капуцина, а о 18.30 буде Служба Божа. Сердечно запрошуємо до нашого санктуарію;

            - В п’ятницю – свято св. Вартоломея, Апостола.

Сергій Кіппа OFMCap, Настоятель Парафії

Оголошення

1891141 583361728424191 557460133 n

  

ПАРАФІЯЛЬНІ ОГОЛОШЕННЯ

ХX Неділя Звичайна

19.08.2018

1. В кожен четвер о 17.00 год. запрошуємо Вас на адорацію Пресвятих Дарів та Вечірню в намірах про покликання до священства і богопосвяченого життя, а особливо про мир в Україні і в світі.

2. Сердечно дякуємо за всі речі зібрані для Сходу. У зв’язку з тим, що вже накопичилась велика кількість цих речей, збірка їх припиняється до певного часу.

3. Дякуємо спільноті Францисканського Ордену Світських за приготування храму до святкування неділі та просимо братів і сестер зі спільноти Віднови в Святому Дусі (група Юлії Єфімової) про дане служіння на наступну неділю.

На цьому тижні:

  - В понеділок – спомин св. Бернарда, абата і Вчителя Церкви;

  - У вівторок – спомин св. Пія Х, Папи;

  - В середу – спомин Пресвятої Діви Марії Цариці;

  - В четверг –23-е число місяця - молимося за заступництвом св. Отця Піо. О 18.00 відбудеться молебень в намірах вірних за заступництвом святого капуцина, а о 18.30 буде Служба Божа. Сердечно запрошуємо до нашого санктуарію;

            - В п’ятницю – свято св. Вартоломея, Апостола.

Сергій Кіппа OFMCap, Настоятель Парафії

 


Оголошення !!!

 

  

 ПАРАФІЯЛЬНІ ОГОЛОШЕННЯ

  

 ХХIІI Звичайна Неділя


07.09.2014

 
  1. Кожний з нас знає у якій ситуації знаходиться наша Держава. Пригадуємо, що у нашому храмі щоденно відбувається молитва на розарії у намірі миру на Україні.

2. Сьогодні перша неділя місяця. Збираємо пожертвування на закінчення будівництва верхнього храму та молимось за наших добродіїв.

3. На цьому тижні згадуємо:
- у понеділок – свято Народження Песвятої Діви Марії
- у суботу – спомин Яна Злотоустого, єпископа і доктора Церкви
- у неділю – воздвиженя Хреста Господнього

4. Просимо батьків ознайомитися з розкладом катехез для дітей, що знаходиться на дошці оголошень. Зазначаємо, що у розкладі катехез є внесені суттєві зміни.

5. Просимо також ознайомитися зі списком дітей, які у цьому році розпочнуть безпосереднє приготування до І Святого Причастя.

6. Пригадуємо про першорядну відповідальність батьків перед Богом за релігійне виховання своїх дітей, тому саме батьки є покликані Богом подбати про присутність своїх дітей на катехезі.

7. Через тиждень, як в кожну другу неділю місяця у нашій парафії, після кожної Євхаристії відбуватиметься благословення вагітних жінок.

8. Передшлюбні оголошення на дошці оголошень.

9. Початок нового навчального року в біблійній школі «Берешит» - «На початку», відбудеться 13 вересня. Біблійна Школа допоможе: зустрітися з Богом у Його Слові, бачити своє життя в світлі Божого Слова, ознайомитися з Біблійною символікою, відкрити для себе скарбницю Отців Церкви і документів Учительського Уряду Церкви. Заняття відбуваються в Броварах в парафії «ПДМ Неустанної Допомоги».

10. В нашому храмі 14-15 вересня відбудеться Всеукраїнський з'їзд чоловіків. Тема з'їзду «Учнівство» Головний проповідник Дональд Тарбіт. Початок 14 вересня о 10 годині. Запрошуємо всіх чоловіків на цей з'їзд. Більше інформації на дошці оголошень.

11. Починається новий євангелізаційний курс «Альфа». Перша зустріч 30 вересня. Це добра нагода запросити своїх родичів, друзів, співробітників на зустріч з Богом. Просимо про молитву за кожного, кого ви запросите на ці зустрічі. Прийдіть з ними на декілька перші з них. Дозвольте їм пізнати Божу Любов.

12. Дякуємо братам й сестрам зі спільноти «Домашньої Церкви» за приготування храму до сьогоднішнього святкування неділі та просимо братів й сестер зі спільноти «Віднови» група Анни Соєцкої про дане служіння на наступну неділю.

13. За пів години після завершення вечірньої Євхаристії усіх запрошуємо до участі у молитві прославлення.

   Блажей Суска OFMCap, настоятель парафії