1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer

1+1: зараз з тобою

На сайті 22 гостей та відсутні користувачі

Оголошення

ПАРАФІЯЛЬНІ ОГОЛОШЕННЯ

VI Неділя Звичайного Періоду

17.02.2019

sergio

1.Літургійне життя Церкви на цьому тижні:

  • П’ятниця – Свято Престолу Святого Апостола Петра.
  • Субота – спомин св. Полікарпа, єпископа мученика.
  • Після меси молебень за заступництвом Отця Піо з рації 23 числа місяця. 

2. 23-24 лютого спільнота Мараната запрошує на спільнотові реколекції з о. Петром Октабою– доктором теології, викладачем, біблеїстом і душпастирем київського Інституту релігійних наук ім. св. Томи Аквінського. Більше інформації на стенді Маранати.

3. Християнська Соціальна Платформа в рамках діяльності Християнської Служби Порятунку запрошує 23 лютого на семінар-тренінг «Сродний труд», або «Як робити те, що любиш і любити те, що робиш». Більше інформації на стенді Маранати.

4.Також 23-го лютого – в 5-ту річницю Революції Гідності – Отці Пальотини запрошують на молитовну акцію за мир в Україні під назвою «Розарійний Єрихон» до своєї парафії Христа Царя Всесвіту за адресою вул. Лохвицька, 46. Початок програми о 16.00. Деталі зустрічі на плакатах, а також у роздатковому матеріалі при виході.

5. По понеділках і четвергах після вечірньої меси в нашій парафії відбуваються Катехези Благовіщення. Запрошуються всі бажаючі, також можна запросити знайомих.

6. Дякуємо неокатехуменальній спільноті за приготування храму до святкування неділі та просимо братів і сестер з Францисканського Ордену Світських про дане служіння на наступну неділю.

Cергій Кіппа OFMCap, настоятель парафії

Оголошення !!!

 

  

 ПАРАФІЯЛЬНІ ОГОЛОШЕННЯ

  

 ХХIІI Звичайна Неділя


07.09.2014

 
  1. Кожний з нас знає у якій ситуації знаходиться наша Держава. Пригадуємо, що у нашому храмі щоденно відбувається молитва на розарії у намірі миру на Україні.

2. Сьогодні перша неділя місяця. Збираємо пожертвування на закінчення будівництва верхнього храму та молимось за наших добродіїв.

3. На цьому тижні згадуємо:
- у понеділок – свято Народження Песвятої Діви Марії
- у суботу – спомин Яна Злотоустого, єпископа і доктора Церкви
- у неділю – воздвиженя Хреста Господнього

4. Просимо батьків ознайомитися з розкладом катехез для дітей, що знаходиться на дошці оголошень. Зазначаємо, що у розкладі катехез є внесені суттєві зміни.

5. Просимо також ознайомитися зі списком дітей, які у цьому році розпочнуть безпосереднє приготування до І Святого Причастя.

6. Пригадуємо про першорядну відповідальність батьків перед Богом за релігійне виховання своїх дітей, тому саме батьки є покликані Богом подбати про присутність своїх дітей на катехезі.

7. Через тиждень, як в кожну другу неділю місяця у нашій парафії, після кожної Євхаристії відбуватиметься благословення вагітних жінок.

8. Передшлюбні оголошення на дошці оголошень.

9. Початок нового навчального року в біблійній школі «Берешит» - «На початку», відбудеться 13 вересня. Біблійна Школа допоможе: зустрітися з Богом у Його Слові, бачити своє життя в світлі Божого Слова, ознайомитися з Біблійною символікою, відкрити для себе скарбницю Отців Церкви і документів Учительського Уряду Церкви. Заняття відбуваються в Броварах в парафії «ПДМ Неустанної Допомоги».

10. В нашому храмі 14-15 вересня відбудеться Всеукраїнський з'їзд чоловіків. Тема з'їзду «Учнівство» Головний проповідник Дональд Тарбіт. Початок 14 вересня о 10 годині. Запрошуємо всіх чоловіків на цей з'їзд. Більше інформації на дошці оголошень.

11. Починається новий євангелізаційний курс «Альфа». Перша зустріч 30 вересня. Це добра нагода запросити своїх родичів, друзів, співробітників на зустріч з Богом. Просимо про молитву за кожного, кого ви запросите на ці зустрічі. Прийдіть з ними на декілька перші з них. Дозвольте їм пізнати Божу Любов.

12. Дякуємо братам й сестрам зі спільноти «Домашньої Церкви» за приготування храму до сьогоднішнього святкування неділі та просимо братів й сестер зі спільноти «Віднови» група Анни Соєцкої про дане служіння на наступну неділю.

13. За пів години після завершення вечірньої Євхаристії усіх запрошуємо до участі у молитві прославлення.

   Блажей Суска OFMCap, настоятель парафії