1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer

1+1: зараз з тобою

На сайті 22 гостей та відсутні користувачі

Оголошення

ПАРАФІЯЛЬНІ ОГОЛОШЕННЯ

ХXXІІ Неділя Звичайна

11.11.2018

sergio

1. На цьому тижні Церква згадує:

  • В понеділок – 12 листопада – спомин св. Йосафата, єпископа і мученика;
  • По вівторках - після вечірньої меси – молитва за заступництвом Отця Піо в поданих Вами намірах.
  • В середи й п’ятниці листопада – вечірня меса звершується в намірах записаних вами померлих, а після кожної вечірньої служби з понеділка до суботи за них молимося коронку до Божого Милосердя;
  • В суботу - 17 листопада –свято св. Єлизавети Угорської, покровительки ФОС.

2. Просимо батьків, які бажають, щоб до їх дітей прийшовсв. Миколай, звернутися у сакристію для запису до с. Маргарити.

3. Запрошуємо дітей шкільного віку на репетиції «Дитячого хору». Зустріч бажаючих в неділю о год. 10.00 біля «КАНИ».

4. 14 листопада с. Маргарита має іменини. Тому в наступну неділю на месі о год. 9.00 будемо дякувати Богу за дар її життя.

5. Католицька родина звернулась по допомогу для лікування тяжко хворого сина Вовчика, який потребує складної операції. Інформація 100%-во певна!!! Це – глибоко віруюча родина. Якщо хтось має можливість допомогти – після служби при виході будуть збирати пожертви. Також на дошці оголошень є більш детальна інформація і банківські реквізити. Просимо також про молитву за них.

6. Дякуємо спільноті «Віднова в Святому Дусі» групі«Доросла Альфа» (Юля Скубій)за приготування храму до святкування неділі та просимо братів і сестер з «Домашньої Церкви»про дане служіння на наступну неділю.

Сергій Кіппа OFMCap, настоятель парафії 

Оголошення !!!

 

  

 ПАРАФІЯЛЬНІ ОГОЛОШЕННЯ

  

 ХХIІI Звичайна Неділя


07.09.2014

 
  1. Кожний з нас знає у якій ситуації знаходиться наша Держава. Пригадуємо, що у нашому храмі щоденно відбувається молитва на розарії у намірі миру на Україні.

2. Сьогодні перша неділя місяця. Збираємо пожертвування на закінчення будівництва верхнього храму та молимось за наших добродіїв.

3. На цьому тижні згадуємо:
- у понеділок – свято Народження Песвятої Діви Марії
- у суботу – спомин Яна Злотоустого, єпископа і доктора Церкви
- у неділю – воздвиженя Хреста Господнього

4. Просимо батьків ознайомитися з розкладом катехез для дітей, що знаходиться на дошці оголошень. Зазначаємо, що у розкладі катехез є внесені суттєві зміни.

5. Просимо також ознайомитися зі списком дітей, які у цьому році розпочнуть безпосереднє приготування до І Святого Причастя.

6. Пригадуємо про першорядну відповідальність батьків перед Богом за релігійне виховання своїх дітей, тому саме батьки є покликані Богом подбати про присутність своїх дітей на катехезі.

7. Через тиждень, як в кожну другу неділю місяця у нашій парафії, після кожної Євхаристії відбуватиметься благословення вагітних жінок.

8. Передшлюбні оголошення на дошці оголошень.

9. Початок нового навчального року в біблійній школі «Берешит» - «На початку», відбудеться 13 вересня. Біблійна Школа допоможе: зустрітися з Богом у Його Слові, бачити своє життя в світлі Божого Слова, ознайомитися з Біблійною символікою, відкрити для себе скарбницю Отців Церкви і документів Учительського Уряду Церкви. Заняття відбуваються в Броварах в парафії «ПДМ Неустанної Допомоги».

10. В нашому храмі 14-15 вересня відбудеться Всеукраїнський з'їзд чоловіків. Тема з'їзду «Учнівство» Головний проповідник Дональд Тарбіт. Початок 14 вересня о 10 годині. Запрошуємо всіх чоловіків на цей з'їзд. Більше інформації на дошці оголошень.

11. Починається новий євангелізаційний курс «Альфа». Перша зустріч 30 вересня. Це добра нагода запросити своїх родичів, друзів, співробітників на зустріч з Богом. Просимо про молитву за кожного, кого ви запросите на ці зустрічі. Прийдіть з ними на декілька перші з них. Дозвольте їм пізнати Божу Любов.

12. Дякуємо братам й сестрам зі спільноти «Домашньої Церкви» за приготування храму до сьогоднішнього святкування неділі та просимо братів й сестер зі спільноти «Віднови» група Анни Соєцкої про дане служіння на наступну неділю.

13. За пів години після завершення вечірньої Євхаристії усіх запрошуємо до участі у молитві прославлення.

   Блажей Суска OFMCap, настоятель парафії