1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer

1+1: зараз з тобою

На сайті 19 гостей та відсутні користувачі

Католицький Оглядач

Принц Чарльз: я був глибоко вражений свідченням монахині, котра допомагала християнам втікати від ІДІЛ

Принц Уельський Чарльз розповів, що був глибоко зворушений свідченням іракської монахині, котра втекла від бойовиків ІДІЛ, однак повернулась до Ніневійської рівнини, щоб допомогти відновити там християнську присутність.


Омбудсмен вважає заклики до захисту сім'ї загрозою нацбезпеці

Урядова уповноважена з питань гендерної політики Катерина Левченко звернеться до Служби безпеки України у зв’язку з поширенням звернень у обласні та міські ради із закликами захистити "інституцію сім’ї" в Україні.


Молодь з особливими потребами Карітасу Львова презентувала свої вироби на виставці-ярмарку

9 грудня, у неділю, на території львівського храму священномученика Йосафата відбулась виставка-ярмарок виробів молоді з особливими потребами, якою опікується БФ "Карітас - Львів УГКЦ". Реалізація заходу здійснювалась за підтримки управління соціального захисту департаменту гуманітарної політики Львівської міської ради.


Десятина. Яке її призначення? Куди і коли її віддавати?

„Даватимеш точно десятину з усього врожаю твого посіву, з того, що виросте в полі щороку.


Торговий центр в Шотландії відмовився розмістити шопку серед різдвяних декорацій

Католики і протестанти Шотландії обурені рішенням адміністрації торгового центру не включати до різдвяної декорації шопку. У «Thistles Shopping Centre» у м. Стірлінг, 40 миль від Единбургу, зазначили, що не розміщуватимуть шопку серед декорацій, оскільки «пишаються тим, що є релігійно і політично нейтральними».


Папа: Кожна людина є суб’єктом невід’ємних прав

Твіт Святішого Отця у Всесвітній день прав людини

«Кожна людська особа, створена Богом на Його образ і подобу, є цінністю сама в собі та суб’єктом невід’ємних прав», – про це Папа Франциск нагадує через Твіттер у Всесвітній День Прав Людини. Він відзначається 10 грудня на згадку про прийняття 10 грудня 1948 року Загальної Декларації Прав Людини.


При парафіях повинні формуватися й відбуватися речі, які роблять її центром духовного життя, – о. Михайло Квятковський

Всецерковна зустріч, присвячена програмі УГКЦ «Жива парафія – місце зустрічі з живим Христом», що відбулася у Львові, зібрала єпархіальних координаторів з усього світу. Мета цієї події – підбити підсумки втілення Стратегії УГКЦ до 2020 року, обмінятися думками і досвідами у таких важливих питаннях, як оживлення Церкви і активне залучення мирян до церковного життя.


Українські воїни відвідали Вільнюський храм отців василіан

7 грудня храм Пресвятої Тройці УГКЦ у Вільнюсі відвідали українські військовослужбовці, поранені у ході проведення Антитерористичної операції на сході України/Операції об’єднаних сил.

Воїни проходять процес реабілітації у литовському Військовому реабілітаційному центрі м. Друскінінкай. Супроводжував військовослужбовців Рамунас Серпатаускас, який опікується ними в Литві.


Священики США, Канади та Австралї відвідали Зарваницю

З 7 по 9 грудня в Марійському духовному центрі «Зарваниця» перебували священики УГКЦ, що здійснюють служіння на «поселеннях»: о. Іван Нагачевський – парафіяльний священик церкви Святого Георгія Саскатунської єпархії, (Канада), о. Браян Келті – адміністратор парафії Верховних апостолів Петра і Павла у Північному Мельбурні, (Австралія), бр.


"Розвиваймо нашу віру, читаймо Святе Письмо, вивчаймо катехизм і не жаліймо себе" - Кир Михаїл (Колтун) у Бродах

8-12-2018 р. Б. у Бродах відбулася конференція присвячена сторіччю від дня смерті о. Крила Селецького. З цієї нагоди, на запрошення о. Ярослава Царика, Кир Михаїл (Колтун) єпископ Сокальсько-Жовківський, у співслужінні багатьох священиків, очолив Божественну Літургію у храмі Воздвижнння Чесного і Животворящого Хреста, по звершенні якої у домі просвіти м. Броди відбулася конференція.


Нас об'єднує Церква, вона – наш духовний центр: люди чуються українцями, бо ходять до української Церкви, до неї належать, - о. Павло Сербай

Українська діаспора у Бразилії – одна із найстаріших як серед українських громад за кордоном, так і як серед національних груп іммігрантів у самій Бразилії. Перші переселенці приїхали до Бразилії з Галичини в кінці XIX століття. Центром їх поселення стало засноване ними місто Прудентополіс (штат Парана), де діє церква св. Йосафата. Там править службу о.


“Цей храм є і буде часом та простором зближення між Богом і людиною”, - Глава УГКЦ у Чернівцях

Український народ потребує Небесного Отця, який завжди готовий вислухати кожного, а також віри у наше зцілення.


Творець копії Ноєвого Ковчега з Нідерландів має намір відправитися на ньому в Ізраїль

Тесля-любитель з Нідерландів Йохан Хейберс разом з помічниками відтворив Ноїв ковчег, слідуючи опису судна в Біблії, і тепер має намір відправитися на ньому в Ізраїль.


У Нікарагуа росіянка облила кислотою католицького священика

Жінка була одягнена у футболку із зображенням плоду в утробі матері, який показує непристойний жест.

Громадянка Росії в католицькому храмі нікарагуанського міста Манагуа напала з кислотою на священика. Він госпіталізований з серйозними опіками, повідомляє ВВС.


У Чернівцях Глава УГКЦ закликав греко-католиків молитися за православних братів

Глава Української Греко-Католицької Церкви Блаженніший Святослав закликав прихожан храму в Чернівцях молитися за православних братів напередодні Об’єднавчого собору.

Про це він заявив сьогодні після Літургії в катедральному соборі Успіння Пресвятої Богородиці.