1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer

1+1: зараз з тобою

На сайті 34 гостей та відсутні користувачі

Католицький Оглядач

Церква засуджує гріх, бо повинна казати правду

Церква «засуджує гріх, бо повинна казати правду, але, водночас, вона обіймає грішника, який визнає себе таким», пропонуючи йому «безмежне Боже милосердя».


Папа про необхідність місіонерського учнівства

Папа Франциск передав через Апостольського Нунція побажання учасникам 5-го Конгресу нової євангелізації на Філіппінах

 


VCam: Бути всюди присутніми з перетворюючою силою та радістю Євангелія

Проведення V Американського Місіонерського Конгресу (VCAM) стало «моментом благодаті для Церкви в Америці, через який можна наново оживити місійність всієї католицької спільноти, щоб бути присутніми в усіх дійсностях світу з перетворюючою силою та радістю Євангелія, що спонукає нас трудитися, відкриваючи шляхи спільності та примирення в соціальній, політичній, міжрелігійні та церковній сферах»,


Благодійний Фонд «Карітас-Київ» святкує своє 20 річчя

Сьогодні Благодійний Фонд «Карітас-Київ» святкує своє 20 річчя. Що таке 20 років? – це тисячі, навіть десятки тисяч добрих справ, які здійснили благодійники фонду!

Як можна привітати Карітас Київ з круглою датою?

Найкращим подарунком буде ваша небайдужість та увага до підопічних фонду.

Ви можете:


В Голлівуді готують щонайменше три фільми, що пропагують аборти

В той час, як американські політики, активісти і журналісти, що захищають аборти, висловлюють своє незадоволення другим кандидатом від президента Трампа до Верховного Суду, що допомагатиме відкинути рішення «Roe v. Wade», в Голлівуді готують кілька фільмів, метою яких буде накинути страх щодо «Америки після  Roe».


Університет Глазго звільнив католицького капелана через молитву надолуження за проведений гей-парад

Католицького священика звільнили з посади капелана університету в Глазго після того, як він провів молитву вервиці як акт надолуження за проведений в цьому місті гей-парад.

Отець Марк Морріс, котрий був капеланом в Каледонському університеті Глазго, 16 липня провів молитву вервиці «як надолуження за важку образу Бога під час гей-параду», що відбувся в Глазго 14 липня.


Зачиняється єдина семінарія у Північній Ірландії

Церковна влада Північної Ірландії оголосила, що від вересня буде зачинено 185-річну семінарію св. Малахії. Це єдина католицька семінарія, що функціонувала на цій території.


У Львові відбудеться Форум відповідальних християн “Бог-Людина-Україна”

У Львові 18 серпня відбудеться Форум відповідальних християн “Бог-Людина-Україна”.

Як повідомляють організатори Форуму, християни різних конфесій, свідомі українці зберуться у Львові, щоб поділитися досвідом, поспілкуватися з моральними авторитетами, відчути єдність та об’єднатися для спільної дії.


5 християнських кліше, якими себе обманюємо

Іноді задля того, щоб полегшити розуміння істини, люди спрощують її, або й узагалі замовчують. Але ж приховувати істину — це те ж саме, що говорити неправду.

Ось п’ять поширених у світі „штампів“, які всім подобаються, але за якими немає жодних біблійних підстав.

Коли Бог зачиняє двері, то відчиняє інші


«Допомога Церкві в потребі» здійснила у 2017 році 5357 проектів

Понад 124 мільйони євро для допомоги Церкві в усьому світі. Таким є підсумок пожертв, які Папська Фундація «Допомога Церкві в потребі» зібрала протягом 2017 року через свої 23 національні та міжнародний центри. Кошти, отримані завдяки внескові приблизно 400 тисяч приватних жертводавців, дали змогу здійснити 5357 проектів у 149 країнах світу, що на 54 проекти більше, ніж у 2016 році.


Чого католики можуть навчитись у хорватів?

Панове, я вдячний вам за цих п’ять життєвих уроків. Що б сьогодні не трапилось на полі бою, повертайтесь зі щитом.


«Нас повернули до життя» – сім’ї загиблих воїнів АТО про реабілітацію в Гошівському монастирі

До Запоріжжя завітали почесні гості, священики УГКЦ, які вже третій рік поспіль на базі монастиря сестер Пресвятої Родини в c. Гошеві за сприянням та підтримкою Патріарщої Курії УГКЦ, гостинно приймають сім’ї  АТО для реабілітації.


Разом з Павлом VI та іншими блаженними буде канонізований Нунціо Сулпріціо

Під час консисторії кардиналів, проведеної 19 липня 2018 р., Папа Франциск оголосив про те, що канонізація блаженного Нунціо Сулпріціо, молодого італійського робітника з ХІХ століття, беатифікованого 1 грудня 1963 року блаженним Павлом VI, відбудеться 14 жовтня 2018 року, разом з тим же Павлом VI, а також архиєпископом Оскаром Арнульфо Ромеро, священиками Франческо Спінеллі та Вінченцо Романо,


Дороги ведуть до Риму: передсинодальна проща італійської молоді

«Тисячами доріг до Риму» – таку назву має ініціатива Італійської Єпископської Конференції, присвячена молоді, в рамках якої юнаки й дівчата зустрінуться з Папою Франциском.


Римська дієцезія починає беатифікацію матері, що віддала життя за ненароджену дитину

Через шість років після відходу до вічності Слуги Божої К’яри Корбелло Петрілло, Римська дієцезія розпочинає беатифікаційний процес молодої матері, що померла, маючи 28 років, відмовившись від лікування раку, доки не завершиться вагітність.