1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer

1+1: зараз з тобою

На сайті 22 гостей та відсутні користувачі

Католицький Оглядач

Жінка-богослов і архітектор – цьогорічні лауреати «Премії Ратцінґера»

У Ватиканському прес-центрі відбулося представлення ініціатив Ватиканської Фундації Йозефа Ратцінґера-Венедикта XVI. Зокрема, названо лауреатів цьогорічного вручення «Премії Ратцінґера» та тему VIII Міжнародного наукового симпозіуму


Архиєпископ Вільнюса: Папа вкаже напрямок надії

Напередодні візиту Папи Франциска до країн Балтії, Президент Єпископської Конференції Литви Ґінтарас Ґрушас розповів про сподівання Церкви в Литві, латвії та Естонії.


Папа Франциск: милосердя є серцем Господа Бога

Під час Святої Меси у п’ятницю, 21 вересня 2018 р., у ватиканській резиденції «Дім Святої Марти» Папа Франциск, на основі біблійного тексту про покликання до учнівства митаря Матея, звернув увагу присутніх на три ключові слова: план милосердя, вибір і призначення.


Ці Біблійні вірші вам допоможуть

Ким би ми не були, якого віку, статусу, де б не були, але завжди шукаємо орієнтири, які допомагають нам у житті. Звичайно, завжди є сумніви, завжди мусимо зважувати, що обрати, що поставити в пріоритеті. Та для кожного, хто вірить і віддає своє життя під Господнє керівництво, хто орієнтується на Нього, значно простіше і легше вистоювати навіть у складних життєвих ситуаціях.


На території Патріаршого Собору відбудеться благодійний ярмарок «Світло в Тобі»

Ліга жінок разом з Благодійним фондом «Карітас-Київ»  запрошують усіх охочих  до співпраці у благодійному ярмарку «Світло в Тобі».

 


Владика Йосиф Мілян візьме участь у візиті Папи до Естонії і відвідає Фінляндію

21-27 вересня делегація Пасторально-міграційного відділу на чолі з Головою ПМВ владикою Йосифом Міляном відвідає з душпастирським візитом Таллінн і Хельсінкі та візьме участь у візиті Папи Франциска до Естонії.

Зокрема, владика Йосиф візьме участь у Літургії, яку очолить Святіший Отець у Аглоні 24 вересня.


«Усе в нього діялось за Божою волею і за Божою ласкою»

20 вересня 2018 року в приміщенні Львівської семінарії Св. Духа відбулася перша наукова конференція «Пам‘яті Слуги Божого о. Кирила Селецького», організована Згромадженням сестер св. Йосифа ОПДМ, УГКЦ. Зібраній аудиторії було представлено життя і діяльність неординарного пастиря через призму досліджень науковців: богословів, істориків та філологів, серед яких миряни й духовенство.


Празник Різдва Пресвятої Богородиці

У п’ятницю, 21 вересня наша Церква святкує празник Різдва Пресвятої Богородиці.


Папа до балтійців: Свобода – це дар, який потрібно постійно оберігати

Згідно зі звичаєм, перед тим, як вирушити в чергову Апостольську подорож, Святіший Отець звернувся до приймаючих народів з відеопривітанням


Папа: Людина – не товар, необхідно оновити культуру праці

Світ потребує струсу людяністю, аби подолати байдужість, захистити найслабших і викорінюючи паростки експлуатації. Про це говорив Святіший Отець, зустрічаючись з інвалідами праці


Глава УГКЦ візьме участь у папському візиті до Литви

З 22 по 25 вересня Святіший Отець Франциск здійснить апостольську подорож до Литви, Латвії та Естонії. На запрошення архиєпископа Лінаса Грушаса, Президента Єпископської Конференції Литви, Блаженніший Святослав візьме участь в служінні Св. Меси, яку очолить Понтифік 23 вересня у м. Сантака (Каунас).


Надприродні об’явлення в світлі віри, богослов’я та науки

Протягом цього тижня в Папській Марійській Академії проводиться міжнародний конгрес, присвячений надприродним об’явленням у світлі віри, богослов’я та науки.


Знайдено приватний лист Рональда Рейгана, в якому він намагався навернути на християнство свого тестя

Президент США Рональд Рейган писав до свого тестя, котрий перебував при смерті, сподіваючись, що старий чоловік віддасть своє життя Христові перед тим, як відійде з цього світу. Про це стало відомо з нещодавно опублікованого листа, знайденого серед архівів його дружини Ненсі.


МОН України розпочинає процедуру державного визнання державне визнання документів про вищу духовну освіту

Міністерство освіти і науки України відповідно до Закону України «Про вищу освіту» та постанови Кабінету Міністрів України від 19 серпня 2015 р.


Військові готуються до десятої Всеукраїнської прощі у Зарваниці

Десята ювілейна Всеукраїнська проща військових відбудеться 22-23 вересня у Марійському духовному центрі Зарваниця. Темою паломництва стане гасло «Дякую Богу, якому служу!» Впродовж двох днів вірні дякуватимуть Небесному Отцеві за дар родини, дар покликання та дар віри.