1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer

Життя парафії Швидкий доступ

liturgia1

Богослужіння

Розклад богослужінь та інших заходів 

 

gazeta

Парафіяльна газета

Усі актуальні події

 

arhiv

Архів новин

Усі архівні статті

 

Спільноти

Парафія- спільнота спільнот

Наша спільнота Ми у Facebook


Оголошення

Парафіяльні оголошення

 

ІI Неділя Великого Посту

17.03.2019

sergio

1. Літургійне життя Церкви на цьому тижні:

  • Вівторок – Урочистість св. Йосифа, Обручника ПДМ.
  • Субота – 23.число місяця – ранкова Меса і молебень після неї за заступництвом Св. Отця Піо в поданих Вами інтенціях.
  • По п’ятницях – протягом Великого Посту відбуваються Хресні Дороги: о 17.30 – для дітей; після вечірньої меси – для дорослих. Запрошуємо!

2. Триває перегринація ікони Найсвятішої Родини з Назарету по домах нашої парафії. Бажаючих прийняти ікону просимо записуватись в сакристії.

3. Щовівторка о 19.15 в храмі відбуваються передпасхальні репетиції хору. Сердечно запрошуємо всіх бажаючих прославляти Бога співом!

4. Запрошуємо Молодь на XXVII Дієцезіальний День Молоді у Житомирі 12-14 квітня 2019 року, який переживатимемо під гаслом «Ось я, Господня слугиня; нехай зо мною станеться по Твоєму слову» (Лк 1,38). Деталі на дошці оголошень.

5. 25-29 березня будуть організовані канікули для дітей при нашій парафії. Програма від 10 до 17 год. щоденно. Просимо записуватись заздалегідь до с. Беати Собчик, щоб можна було замовляти необхідну кількість місць на екскурсії!!

6. Є новий номер журналу "Світло з Висоти", присвячений періоду посту. Сьогодні після Служби об 11:00 та 17:00 Ви зможете придбати примірник при виході з храму.

7. В суботу 23 березня спільнота Мараната запрошує всіх на сьомий семінар Гора Пророка. Більше на стенді спільноти.

8. У неділю 24 березня Християнська Служба Порятунку в рамках Християнської Соціальної Платформи запрошує на тренінг «Сім’я перед викликом різних залежностей: їх духовні корені та пошук виходу». Більше на стенді спільноти Мараната.

9. Дякуємо спільноті «Мараната-Доросла Альфа» за приготування храму до святкування неділі та просимо братів і сестер з «Домашньої Церкви» про дане служіння на наступну неділю.

               Cергій Кіппа OFMCap, настоятель парафії

Коментарі:

perova7 КОРОТКА ІСТОРІЯ ПАРАФІЇ: Не рахуючи будівництва каплички на Святошино, можна сказати, що київський капуцинський храм на Перова є першим ... >>>