1. Skip to Menu
 2. Skip to Content
 3. Skip to Footer

Життя парафії Швидкий доступ

liturgia1

Богослужіння

Розклад богослужінь та інших заходів 

 

gazeta

Парафіяльна газета

Усі актуальні події

 

arhiv

Архів новин

Усі архівні статті

 

Спільноти

Парафія- спільнота спільнот

Наша спільнота Ми у Facebook


Оголошення

Парафіяльні оголошення

 

ІV Неділя  Великодня

12..04.2019

sergio

   1. 1. Літургійне життя Церкви на цьому тижні:

     • Від сьогоднішньої неділі – розпочинається тиждень молитов про покликання. Заохочуємо Вас також особисто молитись в цих намірах.
     • Вівторок –свято св. Матія, апостола - після вечірньої меси молебень за заступництвом Св. Отця Піо в поданих Вами інтенціях.
     • Середа – спомин св. Маргарити з Кортони.
     • Пятниця – спомин св. Пасхаліса Байлона, монаха.
     • Субота – свято св. Фелікса з Канталіче, монаха. Він є також особливим опікуном дітей. В цей день діти нашої парафії, які готувались до Першого Причастя, переживуть свою Першу Сповідь. Просимо про молитву за них. Натомість в наступну неділю вони вперше приступлять до Святого Причастя.
    • 2. З 1 травня розпочався Травневий молебень – після вечірньої служби.

     3. Триває перегринація ікони Найсвятішої Родини з Назарету по домах нашої парафії. Бажаючих прийняти ікону просимо записуватись в сакристії.

     4. Сьогодні – після всіх мес при виході молодь буде продавати, те що самі спекли, щоб таким чином зібрати додаткові гроші на літні реколекційні канікули. Запрошуємо Вас щедро доцінити їхні старання!!

     5. Дякуємо усім, хто прийняв паломників на з’їзд неокатехуменальних спільнот.

     6. Брат Андрій запрошує на екстремальну Дорогу Світла – вихід 17 травня, початок о 19.30 в нашому храмі – деталі в нього 096 5163160.

     7. 25 травня, у суботу, о 12.30 Християнська Соціальна Платформа в рамках діяльності Християнської Служби Порятунку (ХСП) запрошує на тренінг «Богослов’я праці та практика віри» – ефективний ресурс для професіоналів. Тренінг буде корисний тим, хто зацікавлений у розумінні та реалізації християнського покликання у професії. Більше на стенді Маранати.

     8, 25 травня о 11:00 запрошуємо на зустріч присвячену розгляду найпоширеніших маніпуляцій гендерних активістів та ЛГБТ-товариства. Лектор: кандидат психологічних наук Людмила Гридковець. Більше на стенді Маранати.

     9. Дякуємо спільноті «Віднови в Святому Дусі» (група Анни Василевич) за приготування храму до святкування неділі та просимо братів і сестер з «Віднови в Святому Дусі» (група Доросла Альфа – Юля Скубій) про дане служіння на наступну неділю.

               Cергій Кіппа OFMCap, настоятель парафії

 
 

Коментарі:

perova7 КОРОТКА ІСТОРІЯ ПАРАФІЇ: Не рахуючи будівництва каплички на Святошино, можна сказати, що київський капуцинський храм на Перова є першим ... >>>