1. Skip to Menu
 2. Skip to Content
 3. Skip to Footer

Життя парафії Швидкий доступ

liturgia1

Богослужіння

Розклад богослужінь та інших заходів

gazeta

Парафіяльна газета

Усі актуальні події

arhiv

Архів новин

Усі архівні статті

Спільноти

Парафія - спільнота спільнот 

Наша спільнота Ми у Facebook

 

Оголошення

1891141 583361728424191 557460133 n

  

ПАРАФІЯЛЬНІ ОГОЛОШЕННЯ

Неділя Божого Милосердя

8.04.2018

 1. Сьогоднішньою Неділею Божого Милосердя ми закінчуємо Великодню Октаву. Наші ж брати та сестри православні та греко-католики сьогодні святкують Урочистість Воскресіння Господнього! Хай Господь дарує нам мир та злагоду! Не забудьте привітати ваших близьких, які сьогодні святкують Великдень!
 2. Завтра - Урочистість Благовіщення Господнього (перенесена з 25-го березня, так як цього року це була Вербна Неділя). Євхаристії в нашому храмі о 8.00 та о 19.00.
 3. У четвер молимося перед Пресвятими Дарами про покликання до священства та про мир в нашій країні. Молитва починається о 17.00. О 18.10 спільна молитва Вечірньою.
 4. Спільнота Мараната запрошує всіх, в п’ятницю, 1квітня о 19-00, приєднатися до розарійної молитви за Україну та за наші сім'ї. Зустріч біля фігури Матері Божої з Дитятком Ісус на початку вул. Маяковського або біля каплиці на алеї Небесної сотні.
 5. Спільнота Дабар запрошує в суботу, 14 квітня, на  практичну зустріч «Lectio Dіvіnа». Зустріч почнеться об 11.00 годині в трапезній. Бажано взяти з собою Біблію та записничок.
 6. Запрошуємо дівчат та хлопців віком до 18 роківна реколекції "Quovadis?",які відбудуться з 13 по 15 квітня (тобто на наступних вихідних) в місті Хмельницькому. На цих реколекціях шукатимемо відповіді на питання:на якому грунті маю робити життєві вибори,що таке покликанняі чи є люди які його не мають? ;-) Ціна проживання під час реколекцій 200 грн. Зареєструватись можна у брата Сергія.
 7. В Санктуарії Матері Божої Бердичівської відбудеться нічна молитва про розпізнання покликання. Нічне чування починається в п’ятницю 20 квітня о 20.00 год. Більше інформації на дошці оголошень. Зареєструватись можна у брата Сергія.
 8. Запрошуємо усіх до участі у недільній молитві прославлення, котра відбувається, перед вечірньою Службою Божою і починається о 15.45.
 9. Дякуємо Неокатехуменальній Спільноті за приготування храму до святкування Господнього Дня та просимо братів і сестер зі спільноти Францисканського Ордену Світських про дане служіння на наступну неділю.
 10. Від 11 по 13 квітня в Ужгороді відбуватиметься зустріч братів капуцинів Кустодії України та Росії. Просимо усіх Вас про молитву за нас, щоб Святий Дух вів нас протягом цього часу. Служби Божі в цих днях в нашому храмі відправлятимуть приїжджі священики.

 

Йосип Хроми OFMCap, Настоятель Парафії

Коментарі:

perova7 КОРОТКА ІСТОРІЯ ПАРАФІЇ: Не рахуючи будівництва каплички на Святошино, можна сказати, що київський капуцинський храм на Перова є першим ... >>>