1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer

Життя парафії Швидкий доступ

liturgia1

Богослужіння

Розклад богослужінь та інших заходів

gazeta

Парафіяльна газета

Усі актуальні події

arhiv

Архів новин

Усі архівні статті

Спільноти

Парафія - спільнота спільнот 

Наша спільнота Ми у Facebook

 

Оголошення

1891141 583361731757524 1421290954 n

  

ПАРАФІЯЛЬНІ ОГОЛОШЕННЯ

XXIV Неділя Звичайного Періоду

17.09.2017

1. Вже сьогодні запрошуємо вас на урочисту Службу Божу підчас якої відбудеться введення до нашого храму мощей св. Папи Йоана Павла II а також мощей св. сестри Фаустини Ковальської – апостола Божого Милосердя. Службу Божу очолить Мечислав Мокшицький, єпископ ординарій Львівської дієцезії. Урочистість відбудеться 7 жовтня в суботу о 11.00.

2. У суботу, 23 вересня, урочистість св. отця Піо, капуцина і пресвітера, покровителя нашої Кустодії Братів Менших Капуцинів в Україні. Запрошуємо усіх парафіян на святкову вечірню Євхаристію о год. 18.30.

3. В суботу 30 вересня в місті Хмельницький відбудеться католицька харизматична конференція «Вогонь». Спільнота Маранта запрошує всіх бажаючих на цю конференцію. Більше інформації на стенді спільноти біля входу в храм.

4. У четвер молимося перед Пресвятими Дарами про покликання до священства та про мир в нашої країні.  Молитва починається о 17.00. О 18.10 спільна молитва вечірньою.

5. Катехеза для дошкільнят відбувається після дитячої Служби Божої в неокатехуменальному залі навпроти трапезній.

6. Дякуємо  братам і сестрам зі Спільноти Біблійного Кола за приготування храму до святкування Господнього Дня та просимо  про дане служіння на наступну неділю Неокатехуменальну Спільноту.

7. Запрошуємо усіх до участі у недільній молитві прославлення, котра відбувається, перед вечірньою Службою Божою і починається о 15.45.

8. На цьому тижні згадуємо:

  • у понеділок -  спомин св. Станіслава Костки, монаха
  • у середу – спомин свв. Андрія, Павла і сподвижників мучеників
  • у четвер – Свято св. Матея, Апостола та Євангеліста
  • у п’ятницю – спомин св. Ігнатія з Сантія, монаха Капуцина 

Григорій Романович OFMCap, Настоятель Парафії

Коментарі:

perova7 КОРОТКА ІСТОРІЯ ПАРАФІЇ: Не рахуючи будівництва каплички на Святошино, можна сказати, що київський капуцинський храм на Перова є першим ... >>>