1. Skip to Menu
 2. Skip to Content
 3. Skip to Footer

Життя парафії Швидкий доступ

liturgia1

Богослужіння

Розклад богослужінь та інших заходів 

 

gazeta

Парафіяльна газета

Усі актуальні події

 

arhiv

Архів новин

Усі архівні статті

 

Спільноти

Парафія- спільнота спільнот

Наша спільнота Ми у Facebook


Оголошення

ПАРАФІЯЛЬНІ ОГОЛОШЕННЯ

Свято Хрещення Господнього

                                                                      13.01.2019       

sergio1. Літургійне життя Церкви на цьому тижні: 

 • Сьогодні – Свято Хрещення Господнього, тому після оголошень буде посвячення води. Сьогоднішнім днем завершується літургійний Різдвяний Період і розпочинається Звичайний Період. Згідно з традицією колядки можна співати до свята Стрітення Господнього включно (2 лютого). 
 • По вівторках - після вечірньої меси – молитва за заступництвом Отця Піо в поданих Вами намірах. 
 • Середа – спомин свв. Берарда і Товаришів, перших францисканських мучеників.
 • Четвер – спомин св. Антонія, абата.
 • П’ятниця – розпочинається Тиждень молитов про єдність християн (18-25 січня).
 • В наступну неділю, 20 січня,–після кожної Меси діти нашої парафії представлять «Різдвяні яселка». Пожертви складені після виступу підуть на літній дитячий табір. 
 • 2. Братів і сестер, які бажають прийняти священика з душпастирськими відвідинами, просимо записатися в сакристії. Просимо виразно написати друкованими літерами ім’я, прізвище, номер телефону, адресу і як доїхати до Вас від храму. Візьміть, будь ласка, теж з собою листочки з інформацієюпро те, як потрібно приготуватися до душпастирських відвідин
 • 3. Запрошуємо дітей до дитячого хору. Репетиції о 10.00. 
 • 4. Дякуємо спільноті «Домашньої Церкви»за приготування храму до святкування неділі та просимо братів і сестер з«Віднови в Св. Дусі» (група Юлії Скубій)про дане служіння на наступну неділю.
 • Cергій Кіппа OFMCap, настоятель парафії

Оголошення !!!

 

  

 ПАРАФІЯЛЬНІ ОГОЛОШЕННЯ

  

 ХХIІI Звичайна Неділя


07.09.2014

 
  1. Кожний з нас знає у якій ситуації знаходиться наша Держава. Пригадуємо, що у нашому храмі щоденно відбувається молитва на розарії у намірі миру на Україні.

2. Сьогодні перша неділя місяця. Збираємо пожертвування на закінчення будівництва верхнього храму та молимось за наших добродіїв.

3. На цьому тижні згадуємо:
- у понеділок – свято Народження Песвятої Діви Марії
- у суботу – спомин Яна Злотоустого, єпископа і доктора Церкви
- у неділю – воздвиженя Хреста Господнього

4. Просимо батьків ознайомитися з розкладом катехез для дітей, що знаходиться на дошці оголошень. Зазначаємо, що у розкладі катехез є внесені суттєві зміни.

5. Просимо також ознайомитися зі списком дітей, які у цьому році розпочнуть безпосереднє приготування до І Святого Причастя.

6. Пригадуємо про першорядну відповідальність батьків перед Богом за релігійне виховання своїх дітей, тому саме батьки є покликані Богом подбати про присутність своїх дітей на катехезі.

7. Через тиждень, як в кожну другу неділю місяця у нашій парафії, після кожної Євхаристії відбуватиметься благословення вагітних жінок.

8. Передшлюбні оголошення на дошці оголошень.

9. Початок нового навчального року в біблійній школі «Берешит» - «На початку», відбудеться 13 вересня. Біблійна Школа допоможе: зустрітися з Богом у Його Слові, бачити своє життя в світлі Божого Слова, ознайомитися з Біблійною символікою, відкрити для себе скарбницю Отців Церкви і документів Учительського Уряду Церкви. Заняття відбуваються в Броварах в парафії «ПДМ Неустанної Допомоги».

10. В нашому храмі 14-15 вересня відбудеться Всеукраїнський з'їзд чоловіків. Тема з'їзду «Учнівство» Головний проповідник Дональд Тарбіт. Початок 14 вересня о 10 годині. Запрошуємо всіх чоловіків на цей з'їзд. Більше інформації на дошці оголошень.

11. Починається новий євангелізаційний курс «Альфа». Перша зустріч 30 вересня. Це добра нагода запросити своїх родичів, друзів, співробітників на зустріч з Богом. Просимо про молитву за кожного, кого ви запросите на ці зустрічі. Прийдіть з ними на декілька перші з них. Дозвольте їм пізнати Божу Любов.

12. Дякуємо братам й сестрам зі спільноти «Домашньої Церкви» за приготування храму до сьогоднішнього святкування неділі та просимо братів й сестер зі спільноти «Віднови» група Анни Соєцкої про дане служіння на наступну неділю.

13. За пів години після завершення вечірньої Євхаристії усіх запрошуємо до участі у молитві прославлення.

   Блажей Суска OFMCap, настоятель парафії

perova7 КОРОТКА ІСТОРІЯ ПАРАФІЇ: Не рахуючи будівництва каплички на Святошино, можна сказати, що київський капуцинський храм на Перова є першим ... >>>