1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer

Українські телеканали транслюватимуть різдвяні богослужіння з Ватикану й Києва

Українські телеканали транслюватимуть різдвяні богослужіння з Ватикану й Києва

Телеканали «Перший», «5» та «EWTN» у співпраці з Католицьким Медіа-Центром транслюватимуть на живо різдвяні богослужіння з Папою Франциском:

Read more...

Дніпро: 140 років храму св.Йосипа

Дніпро: 140 років храму св.Йосипа

Більше на

http://credo.pro/2017/10/192235

https://www.youtube.com/watch?v=ACSYot2Svao&feature=youtu.be

Read more...

Урочистість введення до нашого храму мощей св. Папи Йоана Павла II а також мощей св. сестри Фаустини Ковальської – апостола Божого Милосердя

Урочистість введення до нашого храму мощей св. Папи Йоана Павла II а також мощей св. сестри Фаустини Ковальської – апостола Божого Милосердя

Більше в альбомі «Урочистість введення до нашого храму мощей св. Папи Йоана Павла II а також мощей св. сестри Фаустини Ковальської – апостола Божого Милосердя» на сторінці парафії на fb

Read more...
Previous
Next

Життя парафії Швидкий доступ

liturgia1

Богослужіння

Розклад богослужінь та інших заходів

gazeta

Парафіяльна газета

Усі актуальні події

arhiv

Архів новин

Усі архівні статті

Спільноти

Парафія - спільнота спільнот 

Наша спільнота Ми у Facebook

 

Оголошення

1891141 583361731757524 1421290954 n

  

ПАРАФІЯЛЬНІ ОГОЛОШЕННЯ

II НЕДІЛЯ ЗВИЧАЙНА

(14.01.2018)

1.Сьогодні організовуємо спільне колядування. До колядування запрошуємо всіх, а особливо спільноти, які існують у нашій парафії. Колядування відбуватиметься після кожної Служби Божої.

2.Сьогодні, як і в кожну другу неділю місяця, вагітним жінкам уділятиметься  благословення наприкінці кожної Євхаристії.

3.Запрошуємо усіх до участі у недільній молитві прославлення, котра відбувається, перед вечірньою Службою Божою і починається о 15.45.

4.16 січня починається новий євангелізаційний курс Альфа. Запрошуйте своїх друзів та знайомих та прийдіть з ними на декілька перших зустрічей. Зустрічі проводяться щовівторка в трапезній. Початок о 19-ій годині. Запрошення можна взяти на столику біля виходу.

5.Молодь, дівчат та хлопців, віком від 18-ти запрошуємо на реколекції «Дім на скелі» в с. Гвардійське (Хмельницької обл.) з 26 по 28 січня. Реколекції вестимуть сестри Служниці Святого Духа та брати капуцини. Детальніша інформація на плакатах на дошці оголошень. Зацікавлені можуть зголошуватись до брата Сергія

6.В цьому році припадають великі ювілеї, пов’язані з особою святого отця Піо з П’єтрельчіни. А саме - сота річниця отримання ним дару стигматів та п’ятдесята річниця його відходу до Дому Небесного Отця. З цієї нагоди розпочинаємо цикл Євхаристій з цим великим святим.

Першим «днем отця Піо» в нашій парафії буде 21-ше січня цього року, тобто наступна неділя. Під час Євхаристій цього дня славитимемо Бога за святого Піо та заноситимемо прохання про чуда за його посередництвом;

Така ж Євхаристія з отцем Піо буде 23-го січня у вівторок о 18.30 (бо надалі згадуватимемо отця Піо кожного 23-го дня місяця). Перед Євхаристією молитимемось Літанією за заступництвом святого з П’єтрельчіни, а після Меси вшануємо реліквії святого!

7.Дякуємо братам і сестрам зі спільноти «Віднова у Святому Дусі» група Валнтини Савкової за приготування храму до святкування Господнього Дня та просимо братів і сестер з  Біблійного Кола про дане служіння на наступну неділю.

8.На цьому тижні у Літургійному календарі згадуємо:

у вівторок (16 січня) – спомин святих Берарда та Товаришів,

перших францисканських мучеників;

в середу (17 січня)спомин св. Антонія, абата;

в четвер (18 січня) – розпочинаємо Тиждень молитов про єдність християн, який триватиме до 25-го січня включно;

Григорій Романович OFMCap, Настоятель Парафії

Оголошення !!!

 

  

 ПАРАФІЯЛЬНІ ОГОЛОШЕННЯ

  

 ХХIІI Звичайна Неділя


07.09.2014

 
  1. Кожний з нас знає у якій ситуації знаходиться наша Держава. Пригадуємо, що у нашому храмі щоденно відбувається молитва на розарії у намірі миру на Україні.

2. Сьогодні перша неділя місяця. Збираємо пожертвування на закінчення будівництва верхнього храму та молимось за наших добродіїв.

3. На цьому тижні згадуємо:
- у понеділок – свято Народження Песвятої Діви Марії
- у суботу – спомин Яна Злотоустого, єпископа і доктора Церкви
- у неділю – воздвиженя Хреста Господнього

4. Просимо батьків ознайомитися з розкладом катехез для дітей, що знаходиться на дошці оголошень. Зазначаємо, що у розкладі катехез є внесені суттєві зміни.

5. Просимо також ознайомитися зі списком дітей, які у цьому році розпочнуть безпосереднє приготування до І Святого Причастя.

6. Пригадуємо про першорядну відповідальність батьків перед Богом за релігійне виховання своїх дітей, тому саме батьки є покликані Богом подбати про присутність своїх дітей на катехезі.

7. Через тиждень, як в кожну другу неділю місяця у нашій парафії, після кожної Євхаристії відбуватиметься благословення вагітних жінок.

8. Передшлюбні оголошення на дошці оголошень.

9. Початок нового навчального року в біблійній школі «Берешит» - «На початку», відбудеться 13 вересня. Біблійна Школа допоможе: зустрітися з Богом у Його Слові, бачити своє життя в світлі Божого Слова, ознайомитися з Біблійною символікою, відкрити для себе скарбницю Отців Церкви і документів Учительського Уряду Церкви. Заняття відбуваються в Броварах в парафії «ПДМ Неустанної Допомоги».

10. В нашому храмі 14-15 вересня відбудеться Всеукраїнський з'їзд чоловіків. Тема з'їзду «Учнівство» Головний проповідник Дональд Тарбіт. Початок 14 вересня о 10 годині. Запрошуємо всіх чоловіків на цей з'їзд. Більше інформації на дошці оголошень.

11. Починається новий євангелізаційний курс «Альфа». Перша зустріч 30 вересня. Це добра нагода запросити своїх родичів, друзів, співробітників на зустріч з Богом. Просимо про молитву за кожного, кого ви запросите на ці зустрічі. Прийдіть з ними на декілька перші з них. Дозвольте їм пізнати Божу Любов.

12. Дякуємо братам й сестрам зі спільноти «Домашньої Церкви» за приготування храму до сьогоднішнього святкування неділі та просимо братів й сестер зі спільноти «Віднови» група Анни Соєцкої про дане служіння на наступну неділю.

13. За пів години після завершення вечірньої Євхаристії усіх запрошуємо до участі у молитві прославлення.

   Блажей Суска OFMCap, настоятель парафії

perova7 КОРОТКА ІСТОРІЯ ПАРАФІЇ: Не рахуючи будівництва каплички на Святошино, можна сказати, що київський капуцинський храм на Перова є першим ... >>>