1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer

Життя парафії Швидкий доступ

liturgia1

Богослужіння

Розклад богослужінь та інших заходів

gazeta

Парафіяльна газета

Усі актуальні події

arhiv

Архів новин

Усі архівні статті

Спільноти

Парафія - спільнота спільнот 

Наша спільнота Ми у Facebook

 

Оголошення

1891141 583361728424191 557460133 n

  

ПАРАФІЯЛЬНІ ОГОЛОШЕННЯ

Урочистість Зіслання Святого Духа

20.05.2018

1. Сьогодні на Службі Божій об 11.00 відбудеться Урочисте Перше Причастя дітей нашої парафії. Також сьогодні в Урочистість Зіслання Святого Духа за участь у публічному співі гімну «О Дух-Творець» (Veni Creator) можна отримати повний відпуст. Сьогоднішньою Урочистістю теж закінчується Великодній період та час Великоднього Святого Причастя.

2. Завтра (у понеділок 21-го травня) в свято Пресвятої Діви Марії Матері Церкви запрошуємо Вас до участі у нашому храмовому святі. Можна приносити продукти, напої і пожертви на приготування агапи. Урочиста Служба Божа о 19.00 год. Ранішня Євхаристія о 8.00.

3. Запрошуємо Вас на травневі молебні щоденно о 18.00 год., в неділі о 8.30

4. Молодь з 12 років запрошуємо на канікули з Богом в Ворзелі з 24 липня по 2 серпня, інфо у с. Беати.

5. Дякуємо спільноті Францисканської Молоді за приготування храму до святкування сьогоднішньої Урочистості та просимо братів і сестер зі спільноти Віднови в Святому Дусі група Валентини Савкової про дане служіння на наступну неділю.

6. На цьому тижні згадуємо:

            - завтра – Свято Пресвятої Діви Марії Матері Церкви наше храмове свято!

- в четвер (24-го травня) – свято Господа нашого Ісуса Христа, Верховного і Вічного Священика

- в суботу (26-го червня) – спомин святого Філіпа Нері, пресвітера

- наступна неділя – Урочистість Пресвятої Трійці

7. Сьогодні (субота, 19 травня) запрошуємо Вас на нічне чування перед Урочистістю Зішестя Святого Духа, початок о год. 23.00.

Йосип Хроми OFMCap, Настоятель Парафії

Оголошення !!!

 

  

 ПАРАФІЯЛЬНІ ОГОЛОШЕННЯ

  

 ХХIІI Звичайна Неділя


07.09.2014

 
  1. Кожний з нас знає у якій ситуації знаходиться наша Держава. Пригадуємо, що у нашому храмі щоденно відбувається молитва на розарії у намірі миру на Україні.

2. Сьогодні перша неділя місяця. Збираємо пожертвування на закінчення будівництва верхнього храму та молимось за наших добродіїв.

3. На цьому тижні згадуємо:
- у понеділок – свято Народження Песвятої Діви Марії
- у суботу – спомин Яна Злотоустого, єпископа і доктора Церкви
- у неділю – воздвиженя Хреста Господнього

4. Просимо батьків ознайомитися з розкладом катехез для дітей, що знаходиться на дошці оголошень. Зазначаємо, що у розкладі катехез є внесені суттєві зміни.

5. Просимо також ознайомитися зі списком дітей, які у цьому році розпочнуть безпосереднє приготування до І Святого Причастя.

6. Пригадуємо про першорядну відповідальність батьків перед Богом за релігійне виховання своїх дітей, тому саме батьки є покликані Богом подбати про присутність своїх дітей на катехезі.

7. Через тиждень, як в кожну другу неділю місяця у нашій парафії, після кожної Євхаристії відбуватиметься благословення вагітних жінок.

8. Передшлюбні оголошення на дошці оголошень.

9. Початок нового навчального року в біблійній школі «Берешит» - «На початку», відбудеться 13 вересня. Біблійна Школа допоможе: зустрітися з Богом у Його Слові, бачити своє життя в світлі Божого Слова, ознайомитися з Біблійною символікою, відкрити для себе скарбницю Отців Церкви і документів Учительського Уряду Церкви. Заняття відбуваються в Броварах в парафії «ПДМ Неустанної Допомоги».

10. В нашому храмі 14-15 вересня відбудеться Всеукраїнський з'їзд чоловіків. Тема з'їзду «Учнівство» Головний проповідник Дональд Тарбіт. Початок 14 вересня о 10 годині. Запрошуємо всіх чоловіків на цей з'їзд. Більше інформації на дошці оголошень.

11. Починається новий євангелізаційний курс «Альфа». Перша зустріч 30 вересня. Це добра нагода запросити своїх родичів, друзів, співробітників на зустріч з Богом. Просимо про молитву за кожного, кого ви запросите на ці зустрічі. Прийдіть з ними на декілька перші з них. Дозвольте їм пізнати Божу Любов.

12. Дякуємо братам й сестрам зі спільноти «Домашньої Церкви» за приготування храму до сьогоднішнього святкування неділі та просимо братів й сестер зі спільноти «Віднови» група Анни Соєцкої про дане служіння на наступну неділю.

13. За пів години після завершення вечірньої Євхаристії усіх запрошуємо до участі у молитві прославлення.

   Блажей Суска OFMCap, настоятель парафії

perova7 КОРОТКА ІСТОРІЯ ПАРАФІЇ: Не рахуючи будівництва каплички на Святошино, можна сказати, що київський капуцинський храм на Перова є першим ... >>>