1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer

Життя парафії Швидкий доступ

liturgia1

Богослужіння

Розклад богослужінь та інших заходів 

 

gazeta

Парафіяльна газета

Усі актуальні події

 

arhiv

Архів новин

Усі архівні статті

 

Спільноти

Парафія- спільнота спільнот

Наша спільнота Ми у Facebook


Оголошення

Парафіяльні оголошення

 

ІI Неділя Великого Посту

17.03.2019

sergio

1. Літургійне життя Церкви на цьому тижні:

  • Вівторок – Урочистість св. Йосифа, Обручника ПДМ.
  • Субота – 23.число місяця – ранкова Меса і молебень після неї за заступництвом Св. Отця Піо в поданих Вами інтенціях.
  • По п’ятницях – протягом Великого Посту відбуваються Хресні Дороги: о 17.30 – для дітей; після вечірньої меси – для дорослих. Запрошуємо!

2. Триває перегринація ікони Найсвятішої Родини з Назарету по домах нашої парафії. Бажаючих прийняти ікону просимо записуватись в сакристії.

3. Щовівторка о 19.15 в храмі відбуваються передпасхальні репетиції хору. Сердечно запрошуємо всіх бажаючих прославляти Бога співом!

4. Запрошуємо Молодь на XXVII Дієцезіальний День Молоді у Житомирі 12-14 квітня 2019 року, який переживатимемо під гаслом «Ось я, Господня слугиня; нехай зо мною станеться по Твоєму слову» (Лк 1,38). Деталі на дошці оголошень.

5. 25-29 березня будуть організовані канікули для дітей при нашій парафії. Програма від 10 до 17 год. щоденно. Просимо записуватись заздалегідь до с. Беати Собчик, щоб можна було замовляти необхідну кількість місць на екскурсії!!

6. Є новий номер журналу "Світло з Висоти", присвячений періоду посту. Сьогодні після Служби об 11:00 та 17:00 Ви зможете придбати примірник при виході з храму.

7. В суботу 23 березня спільнота Мараната запрошує всіх на сьомий семінар Гора Пророка. Більше на стенді спільноти.

8. У неділю 24 березня Християнська Служба Порятунку в рамках Християнської Соціальної Платформи запрошує на тренінг «Сім’я перед викликом різних залежностей: їх духовні корені та пошук виходу». Більше на стенді спільноти Мараната.

9. Дякуємо спільноті «Мараната-Доросла Альфа» за приготування храму до святкування неділі та просимо братів і сестер з «Домашньої Церкви» про дане служіння на наступну неділю.

               Cергій Кіппа OFMCap, настоятель парафії

Оголошення !!!

 

  

 ПАРАФІЯЛЬНІ ОГОЛОШЕННЯ

  

 ХХIІI Звичайна Неділя


07.09.2014

 
  1. Кожний з нас знає у якій ситуації знаходиться наша Держава. Пригадуємо, що у нашому храмі щоденно відбувається молитва на розарії у намірі миру на Україні.

2. Сьогодні перша неділя місяця. Збираємо пожертвування на закінчення будівництва верхнього храму та молимось за наших добродіїв.

3. На цьому тижні згадуємо:
- у понеділок – свято Народження Песвятої Діви Марії
- у суботу – спомин Яна Злотоустого, єпископа і доктора Церкви
- у неділю – воздвиженя Хреста Господнього

4. Просимо батьків ознайомитися з розкладом катехез для дітей, що знаходиться на дошці оголошень. Зазначаємо, що у розкладі катехез є внесені суттєві зміни.

5. Просимо також ознайомитися зі списком дітей, які у цьому році розпочнуть безпосереднє приготування до І Святого Причастя.

6. Пригадуємо про першорядну відповідальність батьків перед Богом за релігійне виховання своїх дітей, тому саме батьки є покликані Богом подбати про присутність своїх дітей на катехезі.

7. Через тиждень, як в кожну другу неділю місяця у нашій парафії, після кожної Євхаристії відбуватиметься благословення вагітних жінок.

8. Передшлюбні оголошення на дошці оголошень.

9. Початок нового навчального року в біблійній школі «Берешит» - «На початку», відбудеться 13 вересня. Біблійна Школа допоможе: зустрітися з Богом у Його Слові, бачити своє життя в світлі Божого Слова, ознайомитися з Біблійною символікою, відкрити для себе скарбницю Отців Церкви і документів Учительського Уряду Церкви. Заняття відбуваються в Броварах в парафії «ПДМ Неустанної Допомоги».

10. В нашому храмі 14-15 вересня відбудеться Всеукраїнський з'їзд чоловіків. Тема з'їзду «Учнівство» Головний проповідник Дональд Тарбіт. Початок 14 вересня о 10 годині. Запрошуємо всіх чоловіків на цей з'їзд. Більше інформації на дошці оголошень.

11. Починається новий євангелізаційний курс «Альфа». Перша зустріч 30 вересня. Це добра нагода запросити своїх родичів, друзів, співробітників на зустріч з Богом. Просимо про молитву за кожного, кого ви запросите на ці зустрічі. Прийдіть з ними на декілька перші з них. Дозвольте їм пізнати Божу Любов.

12. Дякуємо братам й сестрам зі спільноти «Домашньої Церкви» за приготування храму до сьогоднішнього святкування неділі та просимо братів й сестер зі спільноти «Віднови» група Анни Соєцкої про дане служіння на наступну неділю.

13. За пів години після завершення вечірньої Євхаристії усіх запрошуємо до участі у молитві прославлення.

   Блажей Суска OFMCap, настоятель парафії

perova7 КОРОТКА ІСТОРІЯ ПАРАФІЇ: Не рахуючи будівництва каплички на Святошино, можна сказати, що київський капуцинський храм на Перова є першим ... >>>