1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer

Життя парафії Швидкий доступ

liturgia1

Богослужіння

Розклад богослужінь та інших заходів

gazeta

Парафіяльна газета

Усі актуальні події

arhiv

Архів новин

Усі архівні статті

Спільноти

Парафія - спільнота спільнот 

Наша спільнота Ми у Facebook

 

Оголошення

ПАРАФІЯЛЬНІ ОГОЛОШЕННЯ

ХXІV Неділя Звичайна

16.09.2018

sergio

1. На цьому тижні Церква згадує:

В понеділок – свято стигм св. Франциска;

У вівторок – спомин св. Станіслава Костки, монаха;

В четвер – спомин св. Андрія Кім Таегона, пресвітера, Павла Чонг Хазанга і сподвижників, мічеників;

В п’ятницю – свято Св. Матея, Апостола та Євангеліста.

2. В кожен вівторок після вечірньої Служби відбувається молитва за заступництвом Отця Піо. А по четвергах о 17.00 год. запрошуємо Вас на адорацію Пресвятих Дарів та Вечірню в намірах про покликання до священства і богопосвяченого життя, а особливо про мир в Україні і в світі.

3. Запрошуємо на молитву прославлення по неділях після вечірньої Літургіїї о год. 17.00.

4. 22 вересня о 14.00 в трапезній відбудеться цікава молодіжна зустріч «АЇН» (євр. «Джерело»). В програмі молитва прославлення, конференція на тему «Час», групи ділення, чай, спілкування та інше. Запрошуємо молодь від 16 до 30 і старших.

5. В найближчий четвер о 19.00 в парафії на Позняках (по вул. Срібнокільська) розпочнеться курс підготовки до Таїнства подружжя. Катехези разом зі священиком проводять подружні пари, які діляться своїм особистим досвідом. Курс триватиме 2 місяці, зустрічі кожен четвер. Запрошуються пари з усіх парафій.

6. 23 вересня – велика урочистість в нашій парафії. Згідно з декретом єп. Віталія Кривицького підписаного 8 травня 2018 р. наш храм став також санктуарієм Отця Піо. Сердечно запрошуємо Вас на нашу спільну Урочистість. Буде можливість отримати повний відпуст, треба бути посповіданим – не залишайте на останній момент сповідь.

Святкування починаєм 22 вересня в суботу о 18.00 – «Вечір з о. Піо». 23 вересня у неділю на святкування запрошений єпископ-помічник Харківсько-Запоріжської дієцезії ЙЕ Ян Собіло – великий шанувальник нашого Святого. О 9.00 – Він очолить головну Службу, а також буде проголошувати Слово на 11.00 й 17.00 години. Детальна інформація на дошці оголошень.

7. За два тижні 29 вересня наші сестри Назаретанки будуть святкувати важливий Ювілей – 25 років їхнього служіння в Україіні, а також 20 років служіння сестер в нашій парафії. Це велика подія, на яку вони запрошують усіх нас. Отже 29 вересня у суботу за два тижні о 12.00 год. Розпочнеться святкування ювілею. В програмі відео-презентація історії служіння сестер; відбудеться урочиста Служба Божа, яку очолить єпископ-помічник Львівської дієцезії ЙЕ Едвард Кава. Після Служби – спільне святкування та інше. Запрошуються всі.

8. Увага! Не залишайте без нагляду свої речі! Були випадки крадіжок чужими людьми.

9. Дякуємо спільноті «Домашня Церква» за приготування храму до святкування неділі та просимо братів і сестер зі спільноти «Францисканська Молодь» про дане служіння на наступну неділю.   

  !!! КАПУЦИНИ 17-21.09. на реколекціях!!!

Сергій Кіппа OFMCap, настоятель парафії 

Оголошення !!!

 

  

 ПАРАФІЯЛЬНІ ОГОЛОШЕННЯ

  

 ХХIІI Звичайна Неділя


07.09.2014

 
  1. Кожний з нас знає у якій ситуації знаходиться наша Держава. Пригадуємо, що у нашому храмі щоденно відбувається молитва на розарії у намірі миру на Україні.

2. Сьогодні перша неділя місяця. Збираємо пожертвування на закінчення будівництва верхнього храму та молимось за наших добродіїв.

3. На цьому тижні згадуємо:
- у понеділок – свято Народження Песвятої Діви Марії
- у суботу – спомин Яна Злотоустого, єпископа і доктора Церкви
- у неділю – воздвиженя Хреста Господнього

4. Просимо батьків ознайомитися з розкладом катехез для дітей, що знаходиться на дошці оголошень. Зазначаємо, що у розкладі катехез є внесені суттєві зміни.

5. Просимо також ознайомитися зі списком дітей, які у цьому році розпочнуть безпосереднє приготування до І Святого Причастя.

6. Пригадуємо про першорядну відповідальність батьків перед Богом за релігійне виховання своїх дітей, тому саме батьки є покликані Богом подбати про присутність своїх дітей на катехезі.

7. Через тиждень, як в кожну другу неділю місяця у нашій парафії, після кожної Євхаристії відбуватиметься благословення вагітних жінок.

8. Передшлюбні оголошення на дошці оголошень.

9. Початок нового навчального року в біблійній школі «Берешит» - «На початку», відбудеться 13 вересня. Біблійна Школа допоможе: зустрітися з Богом у Його Слові, бачити своє життя в світлі Божого Слова, ознайомитися з Біблійною символікою, відкрити для себе скарбницю Отців Церкви і документів Учительського Уряду Церкви. Заняття відбуваються в Броварах в парафії «ПДМ Неустанної Допомоги».

10. В нашому храмі 14-15 вересня відбудеться Всеукраїнський з'їзд чоловіків. Тема з'їзду «Учнівство» Головний проповідник Дональд Тарбіт. Початок 14 вересня о 10 годині. Запрошуємо всіх чоловіків на цей з'їзд. Більше інформації на дошці оголошень.

11. Починається новий євангелізаційний курс «Альфа». Перша зустріч 30 вересня. Це добра нагода запросити своїх родичів, друзів, співробітників на зустріч з Богом. Просимо про молитву за кожного, кого ви запросите на ці зустрічі. Прийдіть з ними на декілька перші з них. Дозвольте їм пізнати Божу Любов.

12. Дякуємо братам й сестрам зі спільноти «Домашньої Церкви» за приготування храму до сьогоднішнього святкування неділі та просимо братів й сестер зі спільноти «Віднови» група Анни Соєцкої про дане служіння на наступну неділю.

13. За пів години після завершення вечірньої Євхаристії усіх запрошуємо до участі у молитві прославлення.

   Блажей Суска OFMCap, настоятель парафії

perova7 КОРОТКА ІСТОРІЯ ПАРАФІЇ: Не рахуючи будівництва каплички на Святошино, можна сказати, що київський капуцинський храм на Перова є першим ... >>>