1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer

Життя парафії Швидкий доступ

liturgia1

Богослужіння

Розклад богослужінь та інших заходів

gazeta

Парафіяльна газета

Усі актуальні події

arhiv

Архів новин

Усі архівні статті

Спільноти

Парафія - спільнота спільнот 

Наша спільнота Ми у Facebook

 

Оголошення

1891141 583361731757524 1421290954 n

  

ПАРАФІЯЛЬНІ ОГОЛОШЕННЯ

XXIV Неділя Звичайного Періоду

17.09.2017

1. Вже сьогодні запрошуємо вас на урочисту Службу Божу підчас якої відбудеться введення до нашого храму мощей св. Папи Йоана Павла II а також мощей св. сестри Фаустини Ковальської – апостола Божого Милосердя. Службу Божу очолить Мечислав Мокшицький, єпископ ординарій Львівської дієцезії. Урочистість відбудеться 7 жовтня в суботу о 11.00.

2. У суботу, 23 вересня, урочистість св. отця Піо, капуцина і пресвітера, покровителя нашої Кустодії Братів Менших Капуцинів в Україні. Запрошуємо усіх парафіян на святкову вечірню Євхаристію о год. 18.30.

3. В суботу 30 вересня в місті Хмельницький відбудеться католицька харизматична конференція «Вогонь». Спільнота Маранта запрошує всіх бажаючих на цю конференцію. Більше інформації на стенді спільноти біля входу в храм.

4. У четвер молимося перед Пресвятими Дарами про покликання до священства та про мир в нашої країні.  Молитва починається о 17.00. О 18.10 спільна молитва вечірньою.

5. Катехеза для дошкільнят відбувається після дитячої Служби Божої в неокатехуменальному залі навпроти трапезній.

6. Дякуємо  братам і сестрам зі Спільноти Біблійного Кола за приготування храму до святкування Господнього Дня та просимо  про дане служіння на наступну неділю Неокатехуменальну Спільноту.

7. Запрошуємо усіх до участі у недільній молитві прославлення, котра відбувається, перед вечірньою Службою Божою і починається о 15.45.

8. На цьому тижні згадуємо:

  • у понеділок -  спомин св. Станіслава Костки, монаха
  • у середу – спомин свв. Андрія, Павла і сподвижників мучеників
  • у четвер – Свято св. Матея, Апостола та Євангеліста
  • у п’ятницю – спомин св. Ігнатія з Сантія, монаха Капуцина 

Григорій Романович OFMCap, Настоятель Парафії

Оголошення !!!

 

  

 ПАРАФІЯЛЬНІ ОГОЛОШЕННЯ

  

 ХХIІI Звичайна Неділя


07.09.2014

 
  1. Кожний з нас знає у якій ситуації знаходиться наша Держава. Пригадуємо, що у нашому храмі щоденно відбувається молитва на розарії у намірі миру на Україні.

2. Сьогодні перша неділя місяця. Збираємо пожертвування на закінчення будівництва верхнього храму та молимось за наших добродіїв.

3. На цьому тижні згадуємо:
- у понеділок – свято Народження Песвятої Діви Марії
- у суботу – спомин Яна Злотоустого, єпископа і доктора Церкви
- у неділю – воздвиженя Хреста Господнього

4. Просимо батьків ознайомитися з розкладом катехез для дітей, що знаходиться на дошці оголошень. Зазначаємо, що у розкладі катехез є внесені суттєві зміни.

5. Просимо також ознайомитися зі списком дітей, які у цьому році розпочнуть безпосереднє приготування до І Святого Причастя.

6. Пригадуємо про першорядну відповідальність батьків перед Богом за релігійне виховання своїх дітей, тому саме батьки є покликані Богом подбати про присутність своїх дітей на катехезі.

7. Через тиждень, як в кожну другу неділю місяця у нашій парафії, після кожної Євхаристії відбуватиметься благословення вагітних жінок.

8. Передшлюбні оголошення на дошці оголошень.

9. Початок нового навчального року в біблійній школі «Берешит» - «На початку», відбудеться 13 вересня. Біблійна Школа допоможе: зустрітися з Богом у Його Слові, бачити своє життя в світлі Божого Слова, ознайомитися з Біблійною символікою, відкрити для себе скарбницю Отців Церкви і документів Учительського Уряду Церкви. Заняття відбуваються в Броварах в парафії «ПДМ Неустанної Допомоги».

10. В нашому храмі 14-15 вересня відбудеться Всеукраїнський з'їзд чоловіків. Тема з'їзду «Учнівство» Головний проповідник Дональд Тарбіт. Початок 14 вересня о 10 годині. Запрошуємо всіх чоловіків на цей з'їзд. Більше інформації на дошці оголошень.

11. Починається новий євангелізаційний курс «Альфа». Перша зустріч 30 вересня. Це добра нагода запросити своїх родичів, друзів, співробітників на зустріч з Богом. Просимо про молитву за кожного, кого ви запросите на ці зустрічі. Прийдіть з ними на декілька перші з них. Дозвольте їм пізнати Божу Любов.

12. Дякуємо братам й сестрам зі спільноти «Домашньої Церкви» за приготування храму до сьогоднішнього святкування неділі та просимо братів й сестер зі спільноти «Віднови» група Анни Соєцкої про дане служіння на наступну неділю.

13. За пів години після завершення вечірньої Євхаристії усіх запрошуємо до участі у молитві прославлення.

   Блажей Суска OFMCap, настоятель парафії

perova7 КОРОТКА ІСТОРІЯ ПАРАФІЇ: Не рахуючи будівництва каплички на Святошино, можна сказати, що київський капуцинський храм на Перова є першим ... >>>