1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer

Життя парафії Швидкий доступ

liturgia1

Богослужіння

Розклад богослужінь та інших заходів 

 

gazeta

Парафіяльна газета

Усі актуальні події

 

arhiv

Архів новин

Усі архівні статті

 

Спільноти

Парафія- спільнота спільнот

Наша спільнота Ми у Facebook


Папа Римський вперше з початку пандемії покинув Ватикан, щоб підписати енцикліку

 enc

Папа Римський Франциск вперше з початку пандемії коронавірусу покинув Рим і вирушив до Базиліки святого Франциска Ассізького.
Там він провів месу й підписав третю за час свого папства — енцикліку. В ній ідеться про солідарність у світі після подолання Covid-19, передає Gazeta.ua з посиланням на італійське інформагентство ANSA.

Нова енцикліка має назву "Браття всі" та закликає до єдності й солідарності між людьми у всьому світі. В енцикліці Франциск стверджує, що "ніхто не порятується сам", а люди мають об'єднатися й створити суспільство, більше не ґрунтоване на егоїзмі й експлуатації. Саме так ми й "вилікуємо хворий світ", говорить Папа Римський, відсилаючи до пандемії Covid-19.

Енцикліка — це основний папський документ, яким той звертається до всієї Католицької Церкви. Є другим за важливістю документом після Апостольської Конституції, а тому важливою віхою в житті католиків.

Коментарі:

perova7 КОРОТКА ІСТОРІЯ ПАРАФІЇ: Не рахуючи будівництва каплички на Святошино, можна сказати, що київський капуцинський храм на Перова є першим ... >>>