1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer

Життя парафії Швидкий доступ

liturgia1

Богослужіння

Розклад богослужінь та інших заходів 

 

gazeta

Парафіяльна газета

Усі актуальні події

 

arhiv

Архів новин

Усі архівні статті

 

Спільноти

Парафія- спільнота спільнот

Наша спільнота Ми у Facebook


Лист вдячності за Humanae Vitae: енцикліка, яка зберегла життя мільйонам

 imgonline com ua Resize WE3wuaIAWeHMM 

Київ – Львів 25.07.2018

Його Святість Франциск, Папа Римський

Його Еміненція Кардинал Луїс Франсіско Ладарія Феррер Префект Конгрегації доктрини віри

Його Еміненція Кардинал Кевін Йосеф Фарелль Префект Дикастерії до справ мирян, родини і життя

Великих діл Бога не забуваймо (пор. Пс 78)

Ваша Святосте! Еміненції! Прагнемо виразити нашу велику радість і вдячністю Богу за той неймовірний дар для Церкви, яким було оголошення енцикліки Папи Павла VI Humanae Vitae. З того часу минуло 50 років, а зміст цього документу й надалі додає відваги жити євангелічним радикалізмом, розвиваючи поставу цілковитої довіри Богу. Хочеться вигукнути разом з Апостолом Петром: ми всі цьому свідки (Діяння 2, 32). Свідки того, що ця пророча, сповнена міці Духа наука Папи Павла VI врятувала багато родин і подружь, а тисячі християн народилися, тому що їхні батьки відважно відповіли на заклик Церкви і відкрилися на життя. Свідками цього є багато родин в Україні, які, як і в час жахливих переслідувань Церкви, так і сьогодні, в добу економічної кризи, залишаються вірними Христу, стаючи свідками Євангелії Життя. З нагоди 40 ювілею оголошення енцикліки Папа Бенедикт XVI у своїй промові згадав, що Humanae Vitae швидко стала знаком протиріччя (Лк 2, 34), однак по стількох роках не лише не втратила своєї актуальності, але і відкрила далекоглядність Церкви. В період, коли святкуємо 50 річницю цього дару для Церкви, ситуація не тільки змінилася, але і в якійсь мірі погіршилася. Віримо, що і надалі – за словами улюбленого Папи-емерита – Humanae Vitae буде значним жестом відваги і нагадуванням цілісності доктрини і Традиції Церкви для усіх вірних. Сповнені духом вдячності Богу за Його дари в цю нелегку епоху відчайдушної конфронтації з «цивілізацією смерті» та ментальністю цього світу, прагнемо запевнити Вас про нашу молитву. Просимо Всемогутнього Бога, щоб наділив Вас і Ваше служіння потрібною силою духа та істинною Божою Мудрістю! Наш лист завершуємо словами нашого Господа: «Відваги! Я бо подолав світ.» (Йн 16, 33). Заохочуємо підписати Лист вдячності за цей неймовірний дар для Церкви!

Щоби підписати тисність СЮДИ http://credo.pro/2018/07/214805

Єпископ Радослав Змітрович, Голова Комісії у справах душпастирства родин при Конференції єпископату Римсько-католицької Церкви в Україні.

Єпископ Ян Нємєц, заступник Голови Комісії.

о. Роман Лаба, д-р біблійного богослов’я, директор всеукраїнського бюро у справах душпастирства родин.

о. Яцек Коцур, член Комісії у справах душпастирства родин при Конференції єпископату Римсько-католицької Церкви в Україні.

с. Доріс Гаврийолек, член Комісії у справах душпастирства родин при Конференції єпископату Римсько-католицької Церкви в Україні.

Андрій Мединський, член Комісії у справах душпастирства родин при Конференції єпископату Римсько-католицької Церкви в Україні, батько 7 дітей.

Ольга Мединська, член Комісії у справах душпастирства родин при Конференції єпископату Римсько-католицької Церкви в Україні, матір 7 дітей.

Тереза Андрущишина, д – р педагогіки, викладач Інституту Теологічних Наук (філія Люблінського Католицького Університету), член Комісії у справах душпастирства родин при Конференції єпископату Римсько-католицької Церкви в Україні.

Вікторія Зіґерт, секретар Комісії у справах душпастирства родин при Конференції єпископату Римсько-католицької Церкви в Україні. Родина

Коментарі:

perova7 КОРОТКА ІСТОРІЯ ПАРАФІЇ: Не рахуючи будівництва каплички на Святошино, можна сказати, що київський капуцинський храм на Перова є першим ... >>>