1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer

Увага! Анонс

Увага! Анонс

 

   14 червня об 11.00 в Українському домі відбудеться відкрита лекція отця професора Даріуша Око на тему "Гендерна ідеологія: загроза та виклики". Вхід вільний.
Крім того о 18.00 в конкатедральному храмі св. Олександра в м. Києві о. Даріуш Око братиме участь в Святій Месі, після якої буде можливість почути його конференцію та поспілкуватися. Прийдіть і послухайте!

Read more...

26 травня освячений Дом отця Піо.

26 травня освячений Дом отця Піо.

                 

26 травня на території римо-католицької Парафії Пресвятої Діви Марії Матері Церкви у Києві відбулося урочисте відкриття Центру соціальної адаптації військовослужбовців, ветеранів війни та їхніх родин при Християнській Службі Порятунку. 

Read more...
Previous
Next

Життя парафії Швидкий доступ

liturgia1

Богослужіння

Розклад богослужінь та інших заходів

gazeta

Парафіяльна газета

Усі актуальні події

arhiv

Архів новин

Усі архівні статті

Спільноти

Парафія - спільнота спільнот 

Наша спільнота Ми у Facebook

 

Протест проти побиття демонстрантів та впровадження гомоідеології в освіту

 LGBT

Завтра у п’ятницю у Києві пройде мирний протест проти просування ідеології гомосексуалізму через впровадження в систему освіти гендерної ідеології. А також проти проти перевищення повноважень поліції та побиття українців на гей-параді 17 червня. Демонстранти протестуватимуть під Верховною Радою та Кабінетом Міністрів. Протест за пропаганду гомосексуалізму та долучання до цього державного ресурсу системи освіти та поліції, за побиття демонстрантів 17 червня. Акція розпочнеться біля Верховної Ради України (пам’ятник Ватутіну) о 8:30 22 червня. Організатори акції висувають вимоги: – Зупинити фінансування так званих “маршів рівності” за гроші платників податків. – Запобігти пропаганді девіаційної статевої поведінки. – Унеможливити сексуалізацію дітей в навчальних програмах. – Зупинити легалізації так званих одностатевих партнерств та можливості усиновлення ними дітей. Оргкомітет Руху «Україна за сім’ю».

Коментарі:

perova7 КОРОТКА ІСТОРІЯ ПАРАФІЇ: Не рахуючи будівництва каплички на Святошино, можна сказати, що київський капуцинський храм на Перова є першим ... >>>