1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer

День народження з бідними і бездомними

День народження з бідними і бездомними

             

 4 грудня, в київському римо-католицькому храмі Марії Матері Церкви зібралося понад 165 бідних і бездомних людей на святковий обід. Президент Caritas-Spes Україна отець Петро Жарковський запросив їх на святкування свого Дня народження.

Read more...
Previous
Next

Життя парафії Швидкий доступ

liturgia1

Богослужіння

Розклад богослужінь та інших заходів 

 

gazeta

Парафіяльна газета

Усі актуальні події

 

arhiv

Архів новин

Усі архівні статті

 

Спільноти

Парафія- спільнота спільнот

Наша спільнота Ми у Facebook


Лист єпископа Віталія Кривицького щодо Ходи на захист прав дітей та сім’ї

Hoda1 

Його Преосвященство єпископ Віталій Кривицький, ординарій Києво-Житомирський і Голова оргкомітету Ходи на захист прав дітей та сімей, написав листа до католиків із заохоченням взяти участь у цій просімейній акції.

Улюблені у Христі — священики, богопосвячені особи та всі віряни Римсько-Католицької Церкви в Україні! Як повідомлялося, 2 червня 2018 р. у Києві пройде вже традиційна Всеукраїнська хода на захист прав дітей і сімей. Хоч би як дивно це звучало, але сьогодні розсудливим людям треба захищати деякі фундаментальні істини, які ще донедавна здавалися всім абсолютно зрозумілими. Знецінення життя людини від її зачаття, відсутність ясної державної політики стосовно сім’ї, нав’язування нових форм сім’ї, які прямо протирічать Божому Слову, — ці та інші небезпечні явища руйнують наше суспільство в самому його серці, яким є родина. Ми — християни — розуміємо це як виклик і завдання для кожного з нас. Не маємо права стояти осторонь небезпек, які поширюються у нашому українському суспільстві та навіть Церкві. Навіть у спільноті охрещених трапляються люди, які пропагують толерантність до гріха, не вірять у мудрість Бога Творця, який по-особливому створив чоловіка і жінку і в судний день питатиме, як кожен з нас використав власні таланти і чи застеріг ближнього, своє оточення, а також доручену нам Державу від падіння. Дякуючи всім тим, хто протягом травня виходить на Ходу на захист сімейних у своїх містах, запрошую також всіх вірян нашої Церкви до участі у Всеукраїнській Ході в центрі нашої столиці. Цей Марш об’єднає всіх небайдужих з різних куточків нашої Батьківщини з метою донести до влади і кожного ближнього, що лише у здоровій сім’ї є майбутнє нашого народу. Заохочуємо прийти у вишиванках. Захід почнеться о 9.45 на Софійській площі. Від 11 години ми пройдемо центральними кварталами Києва, даючи свідчення та захищаючи авторські права Бога на родину. Нехай Господь благословить кожного на труд християнського свідчення! Нагорода ж наша у наступних поколіннях та на небесах.

Коментарі:

perova7 КОРОТКА ІСТОРІЯ ПАРАФІЇ: Не рахуючи будівництва каплички на Святошино, можна сказати, що київський капуцинський храм на Перова є першим ... >>>