1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer

Дніпро: 140 років храму св.Йосипа

Дніпро: 140 років храму св.Йосипа

Більше на

http://credo.pro/2017/10/192235

https://www.youtube.com/watch?v=ACSYot2Svao&feature=youtu.be

Read more...

Урочистість введення до нашого храму мощей св. Папи Йоана Павла II а також мощей св. сестри Фаустини Ковальської – апостола Божого Милосердя

Урочистість введення до нашого храму мощей св. Папи Йоана Павла II а також мощей св. сестри Фаустини Ковальської – апостола Божого Милосердя

Більше в альбомі «Урочистість введення до нашого храму мощей св. Папи Йоана Павла II а також мощей св. сестри Фаустини Ковальської – апостола Божого Милосердя» на сторінці парафії на fb

Read more...

ПАПА СЛУХАЄ МОЛОДЬ! АНКЕТА ON-LINE УКРАЇНСЬКОЮ МОВОЮ!

ПАПА СЛУХАЄ МОЛОДЬ! АНКЕТА ON-LINE УКРАЇНСЬКОЮ МОВОЮ!

Анкету української мовою можна заповнити за адресою https://papasluhae.wufoo.eu/forms/m-/

Read more...
Previous
Next

Життя парафії Швидкий доступ

liturgia1

Богослужіння

Розклад богослужінь та інших заходів

gazeta

Парафіяльна газета

Усі актуальні події

arhiv

Архів новин

Усі архівні статті

Спільноти

Парафія - спільнота спільнот 

Наша спільнота Ми у Facebook

 

Гурт "Кана"

М у з и ч н и й   г у р т   " К А Н А "

KanaГурт „КАНА” – це християнська музична група. Утворилася на початку серпня 2005р. хоча, значна частина музикантів гурту грає разом з вересня 2004 р. Назву „КАНА” запропонував бр.Григорій, який є духовним наставником цього колективу. (Кана Галилейська, це місце де Ісус зробив перше чудо, зробив це на прохання Своєї Матері. Тому, назва у своєму змісті, несе образ особливого заступництва Марії.)

 

 Гурт розпочав свою діяльність з запису пісні для польського журналу „RUAH”. Пісня носить назву „Християнська гуцулка” бо за основу був взятий народний мотив. Запис пісні група здійснювала разом зі своїми друзями (Скиба Олена, Гнатишин Петро, Капура Яна) на „Сlara studio”. Монтаж та міксування здійснював Петро Чернь.

„КАНА” співпрацює з гуртом „Ноєв ковчег” (Україна) у якості музичного супроводу. У вересні група мала кілька концертів. Це концерт у Одесі, який був присвячений „Першому дієцезіальному з`їзду молоді”, також концерти спільно з гуртом „Jashko ta Bartek” (Польша) у Київі та Дніпродзержинську.

              

Запрошуємо відвідати сайт музичного гурту "КАНА" www.kana.com.ua.

Францисканська молодіжна формація "ТАУ"

mf tau

Францисканська Молодь Тау є католицькою спільнотою молодих людей, які почуваються покликаними Святим Духом, щоб у спільноті досвідчити християнського життя у світлі послання св. Франциска з Асижу.

Вона належить до душпастирства Віце-Провінції Братів Менших Капуцинів ім. Отця Піо, тому теж знаходиться під юридично-духовною опікою Віце-Провінціального Міністра цього ж ордену.

Формація ФМ Тау народилася в Польщі, тому вона відбувається на основі Статуту, затвердженого 9 лютого 2006 року Провінціальним Міністром Краківської Провінції Братів Менших Капуцинів. Цей Статут представляє прагнення і цінності, які надихають спільноту Францисканської Молоді Тау, а також висвітлює її місію і організаційну структуру. Статут окреслює програму дій спільноти і головні цілі формації в християнсько-францискансько-капуцинському дусі на дорозі поглиблення християнської ініціації в Католицькій Церкві.

В часі формації молодь розпізнає своє покликання в Церкві, а потім продовжує францисканську дорогу навернення як у світі, так і в різних релігійних спільнотах, з особливою вразливістю на ті, які реалізують харизму святих Франциска і Клари з Асижу.

Відвідайте офіційний сайт

Діти нашої парафії

dity 

Розклад зустрічей для дітей у нашій парафії

 

                             катехези

 

Безпосереднє приготування до Святого Причастя

субота 10.00. – 12.00.

IIII клас субота 12.00. – 13.00.

IVVI клас субота 14.00. – 15.00.

VIIVIII клас субота 15.00. – 16.00.

IXXII клас субота 17.00. – 18.00.

(підготовка до миропомазання)

Дошкільнята неділя 12.00.

  

 

ІНТЕГРАЦІЙНІ ЗУСТРІЧІ

Смайлики (вік 7 – 11 років) неділя 12.00.

Сини Ізраїля (вік 12 – 14 років) неділя 12.00.

Єрихон (вік 14 – 17 років) по домовленості учасників

 

 

 

ДИТЯЧИЙ ХОР

Зустрічаємось щонеділі о 10.00. в музичній кімнаті.

Наш хор не має вікових обмежень та запрошує всіх, хто хотів би співати.

Творча мануальна група «ВМІЛІ РУЧЕНЯТКА» щосуботи о 13.00.

 

 

ПЕРІОДИЧНІ ЗУСТРІЧІ

під час канікул та свят уважно слідкуйте за інформацією на парафіяльній сторінці та слухайте уважно оголошення настоятеля!

  

 

 

 

 

 

 

 

  

Трошки інформації про дитячі зустрічі:

Катехеза – це урок, під час якого ми пізнаємо Бога і людину у світлі Біблії та науки Церкви. На катехезу запрошені діти з 3 років до 16, по домовленості можна довше J. Зайняття включають підготовку до Таїнств (Сповідь, Причастя та Конфірмація), яка триває два роки. Шановні батьки, це ви є першими відповідальними за релігійне виховання дітей.

 

ІНТЕГРАЦІЙНІ ЗУСТРІЧІ 

Творець мріє про спільноту зі своїм творінням. Господь хоче говорити з нами! Кожен хто має очі може бачити, а той, хто має вуха – чує. Але кожен, слухаючи один голос, може почути щось інше, дивлячись на спільний предмет, може бачити його інакше. Інтеграційні групи з дивними на перший погляд назвами є можливістю для кожної дитини самовиразитись, пізнати нових друзів та довідатись чогось новенького в дуже оригінальний спосіб. А насамперед – це можливість почути те, що Бог Отець хоче сказати саме мені!

«СМАЙЛИКИ» - це вік, коли дитина пізнає себе, інших, створює поняття «спільнота». Ми вчимося у цій спільнотці радісної віри та пізнаємо способи втілити її у наше власне життя. А найкращім нашим знаряддям є……..посмішка!

Смайлики (вік 7 – 11 років) зустріч у неділю 12.00.

«СИНИ ІЗРАЇЛЯ» - це ті вибрані, хто шукає свою Обіцяну Землю! На цих зустрічах підлітки вчаться мистецтву спілкування, пізнають багато нового, можуть задати питання та поділитися тим, що переживають.

Сини Ізраїля (вік 12 – 14 років) зустріч щонеділі о 12.00.

«ЄРИХОН» - це ті, хто вже пережив перший бунт та вчиться жити у мирі з оточенням. На основі Святого Письма та у світлі навчання Церкви юнаки та дівчата по новому відкривають самих себе, свої дари та своє місце у Церкві та суспільстві. Тут народжуються перші служіння.

Єрихон (вік 14 – 17 років) по домовленості учасників

 

 Що таке творча мануальна група «ВМІЛІ РУЧЕНЯТКА»???

Чи ви знаєте, що ви особливі й створені на подобу Бога Творця? Дуже добре, знання – це сила. Ось тільки ваша дитина не живе в світі знань! Вона до певного часу живе в Божому вимірі, там немає поняття час та знання. Дитина живе тут, зараз, а поняття «знання» замінено на вміння.

Мануальні навички (робота руками) відносяться до одного з шести чудес мозку. Нервові центри, керуючі руками, знаходяться в передній половині мозку, яка відповідає за рухову активність людини (прямоходіння, мова, мануальні навички). Права рука пов'язана з лівою півкулею,де скронева і лобова частки відповідають за мовута письмо. Розвиток руки (кисті, пальців, лучезапястного суглоба) пов'язано прямо з розвитком мови - найважливішим показником рівня інтелектуального розвитку дитини.

Ці зайняття допомагають маленьким митцям повірити у власні сили, розвинути різноманітні навички, навчитися використовувати уяву та вільно спілкуватися на різні теми. Основна вікова група – дошкільники та молодший шкільний вік. Але ми до спільноти «ВМІЛИХ РУЧЕНЯТ» запрошуємо всіх, не залежно від віку. Наші праці можна буде побачити під час традиційних добровільних ярмарків.

Творча мануальна група «ВМІЛІ РУЧЕНЯТКА» що суботи о13.00.

 На всі зустрічі без винятку запрошуємо всіх, хто зацікавився. А хто не знає з чого і коли розпочати, то пропонуємо завітати до нашої парафії у неділю на 11.00. Тоді ми разом зможемо почути Слово Боже та прийняти Причастя під час дитячої Євхаристії.

 

   Брати Менші Капуцини та Сестри Назаретянки

Біблійне Коло

bible

Місія Святої Терези

kalkutka

Спільнота Віднови у Св. Дусі

maranataСпільнота Віднови у Святому Дусі «Мараната» (Господь посеред нас!) належить до всесвітнього католицького руху Віднови у Святому Дусі, який Папа Іван Павло ІІ назвав «знаком надії» для всіх людей. «Віднова у Святому Дусі» в Католицькій Церкві відома також як Католицька Харизматична Віднова і не є одноманітним рухом у світовому масштабі. На відміну від більшості рухів, він не має одного засновника або групи засновників, не має також і списку членів. Це – дуже різноманітне об’єднання осіб і груп, які здійснюють різні види діяльності, часто незалежно одна від одної, на різних етапах розвитку і з різними акцентами. Ці особи і групи об’єднує одне і те ж досвідчення. Сила Святого Духу чинить глибоке преображення людського життя, змінюючи багато його аспектів. Це виражається через прагнення служити іншим і давати свідчення.

Ми прагнемо брати інтенсивну участь в житті Церкви через любов до Ісуса в Євхаристії, поклоніння та прославлення Бога музикою та співом, радісну і глибоку особисту молитву, занурення в глибини Слова Божого, глибше розуміння християнського покликання; глибше пізнання Особи Святого Духа; живе та радісне свідчення про живого і воскреслого Христа та Його спасенну дію в теперішньому часі.

Члени спільноти об’єднанні в малі групи, в яких мають можливість щедро ділитися Словом Божим, зростати в любові до Бога, вчитися будувати божі відносини один з одним.

Моментами спільнотового життя є щотижнева молитва прославлення (до недільної Служби Божої о 15.45), Дні спільноти, нічні чування, проведення курсу «Альфа», організація київської філії Школи Християнського життя і Євангелізації, зустрічі для молоді, школярів, організація та участь у регіональних та всеукраїнських молитовних зустрічах.

Членом Спільноти може стати кожен, хто увiрував в Icуса Христа як у свого особистого Спасителя, приймає Таїнства в Католицькій Церкві, пройшов шлях розпізнання перед лицем Спільноти та виявляє готовність набути членство у Спільноті, публічно проголосивши Згоду на участь у Спільноті.

Тому, дорогі брате і сестро, якщо відчуваєш у серці, що Бог кличе тебе до нашої спільноти, то запрошуємо тебе ближче познайомитися з нами. Більше про спільноту можна дізнатися з стенду в храмі або за тел.. 097 560 1538. Ми чекаємо тебе!

«Святий Духу, Утішителю, вдоскональ в нас те, що розпочав Ісус; дай, щоб молитва, яку ми звертаємо до Тебе від імені всього світу, була палкою, невтомною та наполегливою. Дай нам глибоке внутрішнє життя; апостольський запал, простертий на всі народи, бо вони відкуплені Христовою Кров’ю і є Його спадкоємцями» (Молитва Папи Йоана ХХІІІ).

Неокатехуменальна Дорога

droga

У первісній Церкві, у часи, коли світ був язичницьким, той, хто бажав стати християнином, повинен був розпочати «катехуменат», тобто шлях формації, який готує до Хрещення. Сьогодні процес секуляризації примусив багатьох людей полишити віру і Церкву, відтак необхідним є шлях формації до християнства.

Неокатехуменальна Дорога не є рухом, ані товариством, це знаряддя в лоні парафії, яке існує для того, щоб заново привести до віри людей, які її полишили.

Неокатехуменальна Дорога, започаткована в шістдесятих роках XX століття в одному з убогих передмість Мадрида Кіко Аргуельйо і Кармен Хернандес, була підтримана архієпископом Мадрида Касіміро Морсільйо, який помітив у цій першій групі справжнє відкриття Божого Слова і практичну реалізацію літургійного оновлення, яке тоді вводив II Ватиканський Собор.

Взявши до уваги позитивний досвід в парафіях Мадрида і Рима, у 1974 році Конгрегація Божого Культу окреслила цей досвід «Неокатехуменальною Дорогою». Ідеться про дорогу навернення, через яку можна відкрити багатство Хрещення.

Неокатехуменальна Дорога розповсюдилася у понад 900 дієцезіях у 105 країнах, де у 6 000 парафій існують 20 000 спільнот.

У 1987 році в Римі відкрилася перша Місійна Міжнародна Семінарія «Redemptoris Mater», яка приймає юнаків, покликання яких дозріває у неокатехуменальній спільноті, і котрі готові йти на весь світ, у будь-яке місце. Як наслідок – багато єпископів перейняли римський досвід, і на сьогодні існує понад сімдесят дієцезіальних місійних семінарій «Redemptoris Mater», в яких формуються понад тисяча семінаристів.

У відповідь на заклик Папи Йоана Павла II до нової євангелізації багато сімей, які вже пройшли Неокатехуменальну Дорогу, присвятили себе місійній справі Церкви і переїхали до найбільш секуляризованих і дехристиянізованих куточків світу, готуючи утворення нових місійних парафій.

Відвідайте офіційний сайт

Курс "Альфа"

alfa

Під час курсу Альфа люди, які пригодять до Церкви мають можливість дізнатися хто такий Бог і знайти відповіді на питання щодо віри. Альфа Курс складається з серії бесід, що освітлюють основні аспекти Християнської віри.

Вечеря, що є невід’ємною частиною кожної зустрічі — це чудова можливість краще познайомитись один з одним. Бесіда. Розділившись на невеликі групи ми обговорюємо одну з запропонованих тем. Задаємо питання, висловлюємо власні думки. Невеликі групи. Слухай, дізнавайся, обговорюй, досліджуй, запитуй.

 На Альфі немає питань занадто простих або ворожих.

 

     

Кола Живого Розарію

rosary

Живий Розарій - це спільнота осіб, котрі кожного дня моляться на Розарії. Спільнота поділена на менші групи по 20 осіб. Кожен з членів спільноти відмовляє кожного дня принаймні одну таємницю Розарію. Таким чином, протягом дня відмовляється цілий Розарій. Живий Розарій своєю молитвою і духовими пожертвами підтримує потреби цілої церкви.

perova7 КОРОТКА ІСТОРІЯ ПАРАФІЇ: Не рахуючи будівництва каплички на Святошино, можна сказати, що київський капуцинський храм на Перова є першим ... >>>